Editim nasıl?

Yaptığınız edit 10dkda efektleri koyup render almaktan başka hiçbir şey değil efektlerin hepsi hazır zaten pars maziden efektleri indirip koymuşsunuz Fragmovie hakkında bir şey bilmiyorsunuz diye millete çıkışıp şarkının basına uygun shake koymak diyorsunuz konuyu açma sebebiniz milletten övgü almak mıydı sadece? Ayrıca çok üzgünüm ama burada emek vs göremiyorum yaptığınız editi basit düzey bir ae bilen birisi çok rahat bir şekilde yapabilir.
Hocam hazır dediğiniz yerde güldüm, vuruş olsun shake olsun hepsi kendime ait, ayrıca hocam konu açma sebebim övünmek değil, şunu anlayın, ae bilen birisi zaten yapabilir, ve demek istediğim şu eleştiriğe açığım fakat, bu mecra da olmayıp, gereksiz sizin gibi yorum yapmasınlar, pars mazi de böyle shake var mı sence? gidip baktın mı? ayrıca fragmovie tarzı editlerin, shakeli vuruşları renderı çok uzun sürüyor, senin emek değil dedin şey kaç tane effectden geçiliyor, bir de bunun üstüne after effects crash veriyor, pars mazi'nin effectleri hakkında bilginiz olsa, hazır olmicağını bilirdiniz, teşekkür ediyorum yorumuz için.

Dostlar şunu bilmenizi istiyorum, konuyu övünmek için açmadım, anlatmak istediğim de ''Bu edit mecrasın da olanlar yorum yapsın, eleştirye kapalı değilim'' fakat herkes ''eleştiri kaldıramicaksan, konuyu açma diyor'' biraz daha dikkatli okumanızı istiyorum, söylediğim gibi shakeler olsun, effectler olsun hazır değil kendim yaptım, bunların yapımı az da olsa uzun sürüyor, her birini yapmak zor (CC, Shake, Vuruş, Glow, Flicker) gibi türlü effectler. Ve türk fragmovie editörlerini bakarsak hepsi böyle yapıyor, farklı fragmovie tarzını bilip, bana burada ''fragmovieden anlamıyorsun, effectten kör oldum'' tarzı yorumlar yapmayın, bu tarz editin yapılışı bu, eğer eleştiri yapmak istiyorsanız şöyle yapabilirsiniz; Şu ..... kötü olmuş, şu .... geliştirmeli, Shakelere glow koyma, diyebiliniyor gelip ''effectten kör oldum'' yazmanıza gerek yok, shake koyma diyecekleriniz olucaktır fakat koymam gerekli, tarzın yapılışı bu, bilmiyorsanız kısa özet anlatıyım; şarkıda ki basslara göre shake koyuluyor, Şarkıda ki bass nedir? araştırıp öğrenebilirsiniz kolay, okuduğunuz için teşekkür ediyorum..

Son düzenleme:
Hocam hazır dediğiniz yerde güldüm, vuruş olsun shake olsun hepsi kendime ait, ayrıca hocam konu açma sebebim övünmek değil, şunu anlayın, ae bilen birisi zaten yapabilir, ve demek istediğim şu eleştiriğe açığım fakat, bu mecra da olmayıp, gereksiz sizin gibi yorum yapmasınlar, pars mazi de böyle shake var mı sence? gidip baktın mı? ayrıca fragmovie tarzı editlerin, shakeli vuruşları renderı çok uzun sürüyor, senin emek değil dedin şey kaç tane effectden geçiliyor, bir de bunun üstüne after effects crash veriyor, pars mazi'nin effectleri hakkında bilginiz olsa, hazır olmicağını bilirdiniz, teşekkür ediyorum yorumuz için.

Dostlar şunu bilmenizi istiyorum, konuyu övünmek için açmadım, anlatmak istediğim de ''Bu edit mecrasın da olanlar yorum yapsın, eleştirye kapalı değilim'' fakat herkes ''eleştiri kaldıramicaksan, konuyu açma diyor'' biraz daha dikkatli okumanızı istiyorum, söylediğim gibi shakeler olsun, effectler olsun hazır değil kendim yaptım, bunların yapımı az da olsa uzun sürüyor, her birini yapmak zor (CC, Shake, Vuruş, Glow, Flicker) gibi türlü effectler. Ve türk fragmovie editörlerini bakarsak hepsi böyle yapıyor, farklı fragmovie tarzını bilip, bana burada ''fragmovieden anlamıyorsun, effectten kör oldum'' tarzı yorumlar yapmayın, bu tarz editin yapılışı bu, eğer eleştiri yapmak istiyorsanız şöyle yapabilirsiniz; Şu ..... kötü olmuş, şu .... geliştirmeli, Shakelere glow koyma, diyebiliniyor gelip ''effectten kör oldum'' yazmanıza gerek yok, shake koyma diyecekleriniz olucaktır fakat koymam gerekli, tarzın yapılışı bu, bilmiyorsanız kısa özet anlatıyım; şarkıda ki basslara göre shake koyuluyor, Şarkıda ki bass nedir? araştırıp öğrenebilirsiniz kolay, okuduğunuz için teşekkür ediyorum..
Kendimi bildim bileli bu mecranın içerisindeyim ayrıca efektlerin hepsi pars mazinin.

Kendimi bildim bileli bu mecranın içerisindeyim ayrıca efektlerin hepsi pars mazinin.
Hocam bakın Ayarlar mazi'nin değil, isterseniz mazi'nin bütün shakelerine bakın, ayarlar kendimin, madem bu mecranın içerisindesin, neden geliştirmeli, ve ya kötü olmuş, gibi yorum atmak yerine ''konuyu övünmek için açmışsınız, ayarlaar mazinin'' demek yerine mazi'nin ayarlarını araştırsanız.

Hocam bakın Ayarlar mazi'nin değil, isterseniz mazi'nin bütün shakelerine bakın, ayarlar kendimin, madem bu mecranın içerisindesin, neden geliştirmeli, ve ya kötü olmuş, gibi yorum atmak yerine ''konuyu övünmek için açmışsınız, ayarlaar mazinin'' demek yerine mazi'nin ayarlarını araştırsanız.
Tamam hocam en güzel edit sizin en güzel ae kullanan sizsiniz.

Tamam hocam en güzel edit sizin en güzel ae kullanan sizsiniz.
Hayır ne alakası var hocam? ben en iyisiyim, en çok iyi benim dediğimi hatırlamıyorum, bunları nerden çıkarıyorsunuz? mazi'nin shakelerini tek tek editte ki shake ile karşılaştırın, aynı mı değil mi diye, teşekkür ediyorum.

İyi sosyaller, ilk önce önemli bir şey yazıyorum, eleştiri yapmadan burayı herkes okusun, edit fragmovie tarzıdır, editten anlamayan veya fragmovie tarzı bilmeyen kişiler boş yorum yapmasın rica ediyorum! (örnek; effect çok olmuş, effect azalt gibi yorumları kendinize saklayın), şimdiden teşekkürler.

Fazla hızlı. İyi bir kurguda müzik ve video senkronize bir şekilde ilerler, ancak bu kurguda şarkı koşturuyormuş da video onu yakalamaya çalışıyormuş gibi. Renk efekti de dediğim gibi, o kadar hızlı olmuş ki fark edilmiyor. Bir anda griden renkliye geçmiş gibi oluyor. Baştaki bölüm ile videonun devamı sanki farklı kurgulardan alınmış gibi. Muhtemelen ilk başta lyric koymayı düşündün sonra devamında üşendin. Sondaki 9 kare efekti diğer 2 efekte göre fazla keskin ve şekilli. Kurgu fragmovie'den çok lyric videosu gibi başlayıp bi' anda fragmovie'ye dönüyor. Genel olarak oynanıştan çok müziğe odaklanmışsın. Net bir şekilde öldürdüğünü daha izleyici algılayamadan diğer klibe geçiyorsun. Işık efektleri vs. de dediğim gibi, fazla müziğe yönelik. Genel olarak kurgun ise aşırı kısa, daha uzatabilirmişsin. Öldürmelerinde vurduğun gibi geri bakıyorsun. Orada muhtemelen videoyu hızlandırdın, yapma. Hızlandırmana gerek yok. Öldürdükten sonra bir anda duvara bakmanı izlemektense ağır çekimle silahın geri tepmesini izlemeyi tercih ederim. Ek olarak videolarını eğer reel atacaksan 1920 1080 "dikey" formatta atmanı öneririm.
Konuyu biraz hortlattım sanırım kusura bakamyın..

Geri
Yukarı