Editim nasıl?

Fazla hızlı. İyi bir kurguda müzik ve video senkronize bir şekilde ilerler, ancak bu kurguda şarkı koşturuyormuş da video onu yakalamaya çalışıyormuş gibi. Renk efekti de dediğim gibi, o kadar hızlı olmuş ki fark edilmiyor. Bir anda griden renkliye geçmiş gibi oluyor. Baştaki bölüm ile videonun devamı sanki farklı kurgulardan alınmış gibi. Muhtemelen ilk başta lyric koymayı düşündün sonra devamında üşendin. Sondaki 9 kare efekti diğer 2 efekte göre fazla keskin ve şekilli. Kurgu fragmovie'den çok lyric videosu gibi başlayıp bi' anda fragmovie'ye dönüyor. Genel olarak oynanıştan çok müziğe odaklanmışsın. Net bir şekilde öldürdüğünü daha izleyici algılayamadan diğer klibe geçiyorsun. Işık efektleri vs. de dediğim gibi, fazla müziğe yönelik. Genel olarak kurgun ise aşırı kısa, daha uzatabilirmişsin. Öldürmelerinde vurduğun gibi geri bakıyorsun. Orada muhtemelen videoyu hızlandırdın, yapma. Hızlandırmana gerek yok. Öldürdükten sonra bir anda duvara bakmanı izlemektense ağır çekimle silahın geri tepmesini izlemeyi tercih ederim. Ek olarak videolarını eğer reel atacaksan 1920 1080 "dikey" formatta atmanı öneririm.
Konuyu biraz hortlattım sanırım kusura bakamyın..
Hocam önerileriniz için teşekkür ediyorum, maalesef ki vuruşlar bana ait değil, hocam reels ara sıra atıyorum reels'ler tutuyor o yüzden atıyorum, kalan önerilerinizi dikkate alıcağım, tekrar teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı