eFootball 2022 bugları

TAHAU

Kilopat
Makaleler
2
Arkadaşlar hepinize selam, bugün yaklaşık betasından beri bu yana 9 aydır oynadığım oyun eFootball 2022'nin incelemesini ve sayısız saçma buglarından bahsedeceğim. Öncelikle oyun beta süresinde tam bir rezillikti biliyorum ama ben sırf myClub açıldığında fazla GP'im olsun diye betada da oynadım ve 1.5 milyon GP kastım. Her neyse bildiğiniz gibi oyunun 1.0 Update'i geldi bende hemen myClub kasmaya başladım. Şu an 2-3.ligdeyim ve size sadece şunu söyleyebilirim bu oyunu ne oynayın ne oynayın. Bakın çok net söylüyorum bu oyun hala daha deli gibi bugları olan saçma sapan bir oyun, mesela bir örnek vereyim. Arkadaşlar gol atmak istiyorsanız ceza sahası dışında çizgiye inip plase vurun direkt olarak şutunuz gol olacaktır, mesela kalecinize geri pas mı yaptınız hiç sorun değil kaleci bir anda buga girip bacak arasından topu kendi filenize atıyor. Sonrasında çift vuruş denilen çalımı kullanın ve gol atın kesinlikle taktik falan yapmayın rastgele oynayın ve plase vurun rank çıkamama diye bir durum olursa buyursun hesabını versin Discord'da yayında hemen rankını plase vurarak çıkartayım. Kimse kusura bakmasın oyun bedava diye idare etme mantığı çok yanlış, oyun kötü mü? Kötü, düzelir mi? Uzunca bir süre düzeleciğini sanmıyorum. Ha bir de son olarak defansta sakın pas yapmayın rakip bir anda topu alıyor çünkü o sırada defansta buglanıp topu kontrol eder etmez 10 metre ayağından aşıyor. Tavsiyem ve benim de yapacağım şey buyurun işini iyi yapan FIFA'yı oynayalım en azından oynanabiliyor. Pes'in bedava olma sebebi zaten belli olmuş umarım düzelene kadar böyle kötü kalır konami.

9 aydır nasıl oynamayı başardın bu oyunu, tebrikler gerçekten. İlk çıktığında denemek için indirmiştim, rezaletti ve sildim. Geçenlerde son zamanlarda olumlu yorumlara bakarak tekrar indireyim dedim, halen görüntü rezalet olmasına rağmen sistemi çok fazla kullanıyor. Mekaniği zaten aşırı kötü. 1 maç dayanabildim ve sildim yine. PES 21'den devam ediyorum halen.

Dediklerinize de katılıyorum, 1 maç oynamak bütün saçmalıkları görmeme yetti. Her plase gol oluyor, PES 15'teki gibi :d

Yeni konular

Geri
Yukarı