eFootball PES 2020 Oyun İnceleme

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bir kaç sorum olacak.
Genel fikrin nedir? Sence bu parayı hak ediyor mu? Fifa dan keyif almayan birisi olarak bana neler vaat ediyor? PC de oynamak için alınır mı?

Bir kaç sorum olacak.
Genel fikrin nedir? Sence bu parayı hak ediyor mu? Fifa dan keyif almayan birisi olarak bana neler vaat ediyor? PC de oynamak için alınır mı?
Fifa'dan ben de keyif alamıyorum artık. Son iki senedir Pes ile devam ediyorum. Oyuncu animasyonları,stat atmosferi, özellikle top fiziği fifa'dan çok daha başarılı. 2020'de daha da geliştirmişler.
Fifa da langırt oynuyormuş hissiyatına kapılırken Pes'de futbol oyunu oynadığımı hissediyorum.

Pc'de oynama konusunda ise eğer online oynamak gibi bir düşünceniz var ise ne Fifa ne de Pes tavsiye etmiyorum zira hilecilerden geçilmiyor oyun keyfinizi baltalıyorlar büyük ölçüde.

Bir kaç sorum olacak.
Genel olarak, videoda da defalarca belirtmişim (tekrar izleyince anladım 🙃) oynanış, görüntü ve kamera açısını çok beğendim. Geçen sene fifa 19 u da satın almıştım bir kaç maç yapıp bıraktım, para boşa gitti. Fifa görsel olarak PES'in yanına yaklaşamaz zaten. Oynanışta da ben PES tarafındayım. Oynanış da PES 2019'a göre daha da iyileştirilmiş. Şuana kadar oynadığım en gerçekçi futbol oyunu PES 2020 kısaca.
Ben ön siparişten 199 TL'ye aldım, uygun bir fiyat bence; ülkemizde ki döviz durumuna bakılınca da. PC'de oynamaya gelince: online için William Blazko arkadaşın da dediği gibi hile çıkıyor karşına. Ama, bu sadece teke tek maçlarda canını sıkar. Bir sürü oyun modu var, sadece bir mod için de oyun almamazlık olmaz. Ve ben konsoldansa PC'yi tercih ederim. PC parçalarını değiştirerek, devam edebilirsin kullanmaya ama konsolun devri bitti mi yenisini alman lazım. Ve en önemlisi de benim gibi fakirler için; PC için oyun fiyatlarının daha ucuz olması.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı