EFootball PES 2020 Steam'de Ücretsiz

Yav ne taktınız be. Ben gidiyorum iyi günler.

Ancak oynanacak bir oyun da değil dediğiniz oyun. Onun yerine PES 2013 veya PES 2006 oynarım daha iyi.

Konuyu kapatalım. Belli ki takıntılı insanlara denk geldim.
Takıntı değil.
Başlıktan yola çıkarak bedava oyun çıkmış hevesiyle girip Demo görünce insanların tepki göstermesi normal bunda alınacak bir durum yok.
Bu gibi durumlarda başka şey demek istemiştim tarzı şeyler söylemek yerine yanlış görmüşüm deseydiniz bu konuda 22 değil 4-5 mesaj olurdu ve tartışma çıkmazdı. Lütfen biraz daha dikkatli olalım.

BB.

Ücretsiz olmuş deyince ne anlayacağız? Kimse zaten bedava olan demo sürümünün tekrardan bedava olduğunu anlamaz, oyunun ücretsiz olduğunu anlar. Aldım dediğinizde de hesabınıza eklediğinizi anlıyoruz. Boş yere bizi suçluyorsunuz, suçlu sizsiniz biz değil. Burada kimsenin okumada veya anlamada zorluğu olduğunu düşünmüyorum, yazdığınız şey gayet açık ve net.

Takıntı değil.
Başlıktan yola çıkarak bedava oyun çıkmış hevesiyle girip Demo görünce insanların tepki göstermesi normal bunda alınacak bir durum yok.
Bu gibi durumlarda başka şey demek istemiştim tarzı şeyler söylemek yerine yanlış görmüşüm deseydiniz bu konuda 22 değil 4-5 mesaj olurdu ve tartışma çıkmazdı. Lütfen biraz daha dikkatli olalım.
Konuyu kapatalım cümlesinden ne anlıyorsunuz?

Geri
Yukarı