eFootball 2024 Mobile'de ne durumdasınız?

eFootball 2024 Mobile'ın sıkı bir oyuncusuyum. Top çevirme oyunu taktiğinde, 4-2-1-3 dizilişiyle oynuyorum. Genelde orta-kafa-gol taktiği yapıyorum. Siz ne durumdasınız? Oyunla ilgili tavsiye, ipucu, sevdiğiniz oyuncular vs. varsa yazarsanız sevinirim. Başka oyuncuların görüşlerini merak ediyorum. :D
hızlı kontra 4-1-2-3 oyuyorum. kanatta gidip ya plase yada çizgide forvete attırıyorum.
mbappe(100)
neymar(100) salah(100)
cruyff100) messi(100)
fabinho(98)
hernandez(99) danilo (96)
de light(99) marquinhos(99)
neuer(97)

Gücüm 3066 arkadaşımla vs atarken sürekli yeniliyorum o kadar kötüde oynamıyorum arkadasımın gücü 3097 çoğunlukla maçı ben önde bitiriyorum dakika 60 70'e kadar ya da berabere ama oradan sonra oyundan hep kopuyorum ve yeniliyorum momentum değil benim yüzmden oluyorda anlamıyorum hep aynısı oluyor ne yapmam lazım 4-1-2-3 oynuyorum veya 4-1-3-2 kanatlı şekilde ne olur taktik falan bir şeyler önerin
Biraz ahlaksızca bir taktik olacak ama önde olduğun maçta dakika 60'ta taktiği 5-3-2'ye falan alıp maçta oyunu durdurma butonunun solundaki düğmeyi full defansa çek. Stoperleri yenile. Tabii nasıl gol yediğinin ve dizilişinin de önemi var. :D

Gücüm 3066 arkadaşımla vs atarken sürekli yeniliyorum o kadar kötüde oynamıyorum arkadasımın gücü 3097 çoğunlukla maçı ben önde bitiriyorum dakika 60 70'e kadar ya da berabere ama oradan sonra oyundan hep kopuyorum ve yeniliyorum momentum değil benim yüzmden oluyorda anlamıyorum hep aynısı oluyor ne yapmam lazım 4-1-2-3 oynuyorum veya 4-1-3-2 kanatlı şekilde ne olur taktik falan bir şeyler önerin
Brezilya dizilişini deneyebilirsin, olmazsa 4-1-4-1 de kanatla orta sahaları az ileri çek

Geri
Yukarı