eFootball 2024 Mobile'de ne durumdasınız?

Daha fazla  
eFootball 2024 Mobile'ın sıkı bir oyuncusuyum. Top çevirme oyunu taktiğinde, 4-2-1-3 dizilişiyle oynuyorum. Genelde orta-kafa-gol taktiği yapıyorum. Siz ne durumdasınız? Oyunla ilgili tavsiye, ipucu, sevdiğiniz oyuncular vs. varsa yazarsanız sevinirim. Başka oyuncuların görüşlerini merak ediyorum. :D

Hızlı kontra atak 4-1-4-1 oynuyorum uzun zamandır. Ortadan ileriye ileriden ortaya ortadan da Kanat'a ve ileriye şekilde oyun kuruyorum genelde. Division 1 5500'e kadar ilerledim en fazla.

Hızlı kontra atakta daha teknik oyuncuları mı yoksa hızlı oyuncuları mı tercih ediyorsunuz?
Ofansif orta sahada sneijder ve kevin de bruyne kullanıyorum kanatlarda neymar ve mbappé santrafor ise shevchenko. Orta sahalar tam teknik hızları pek yok. Sol bekte theo hernandez olması çok avantaj oluyor, sağ bekte ise costacurta var tam defans atağa katılmıyor. Beklerde en az 1 tam defans defansı rahatlatır.

eFootball 2024 Mobile'ın sıkı bir oyuncusuyum. Top çevirme oyunu taktiğinde, 4-2-1-3 dizilişiyle oynuyorum. Genelde orta-kafa-gol taktiği yapıyorum. Siz ne durumdasınız? Oyunla ilgili tavsiye, ipucu, sevdiğiniz oyuncular vs. varsa yazarsanız sevinirim. Başka oyuncuların görüşlerini merak ediyorum. :D

Hızlı kontra- 4-4-2 en sevdiğim diziliş. Tavsiye olarak da 4-3-3 oynuyorsanız Santra'da sağ veya sol kanata verin topu sonra forvet ile depara başlayın hızlıca kanatınızla ara pası verin ve çat gol.

Ofansif orta sahada sneijder ve kevin de bruyne kullanıyorum kanatlarda neymar ve mbappé santrafor ise shevchenko. Orta sahalar tam teknik hızları pek yok. Sol bekte theo hernandez olması çok avantaj oluyor, sağ bekte ise costacurta var tam defans atağa katılmıyor. Beklerde en az 1 tam defans defansı rahatlatır.
Shevchenko'yu defans arkasına mı kaçırıyorsunuz genelde? Bir de mesela kanatta Mbappe'yi kullandığınızı söylediniz. Mbappe'nin pasları harika denemez. Paslarda zorlanmıyor musunuz?

Shevchenko'yu defans arkasına mı kaçırıyorsunuz genelde? Bir de mesela kanatta Mbappé'yi kullandığınızı söylediniz. Mbappé'nin pasları harika denemez. Paslarda zorlanmıyor musunuz?
Mbappé ve neymarda ara pası verme özelliği var kendim ekledim. Neymarın sol ayağı pek iyi olmadığı için paslarda zorlanıyor ama Mbappé inanılmaz ara pasları atabiliyor bu özellikle.

Hızlı kontra- 4-4-2 en sevdiğim diziliş. Tavsiye olarak da 4-3-3 oynuyorsanız Santra'da sağ veya sol kanata verin topu sonra forvet ile depara başlayın hızlıca kanatınızla ara pası verin ve çat gol.
İşte bu yüzden kanatta iyi pas atacak adam bulundurmak lazım. Ama oyuna sürekli Vinicius, Son, Salah gibi pek de iyi pas veremeyen, sadece hız ve bitiricilik ile işi götüren kanat oyuncularını 99-100 seviyelerinde ekliyorlar. Hem hızlı hem iyi pas veren kanat oyuncusu oyun açığı mı olur acaba?

Gücüm 3066 arkadaşımla vs atarken sürekli yeniliyorum o kadar kötüde oynamıyorum arkadasımın gücü 3097 çoğunlukla maçı ben önde bitiriyorum dakika 60 70'e kadar ya da berabere ama oradan sonra oyundan hep kopuyorum ve yeniliyorum momentum değil benim yüzmden oluyorda anlamıyorum hep aynısı oluyor ne yapmam lazım 4-1-2-3 oynuyorum veya 4-1-3-2 kanatlı şekilde ne olur taktik falan bir şeyler önerin

Geri
Yukarı