Epic Games'ten Football Manager 2020 oyun incelemesi

OyunMenyağı

Centipat
Merhaba arkadaşlar. Hepiniz Epic Games'in bu hafta boyunca Watch Dogs 2 ve Football Manager 2020'yi ücretsiz verdiğini biliyorsunuz. Watch Dogs 2'yi boyutundan dolayı daha oynama fırsatım olmadı ama Football Manager 2020'yi az çok deneyimledim.
Birincisi Total War Saga Troy ve Football Manager 2020 Sega'nın yayımcılığını yaptığı oyunlar. Acaba Epic ve Sega arasında bir anlaşmamı var.
İkincisi Oyunun gerçekçiliği ve sizi menajer gibi hissettirmesi.
Ben Fenerbahçe'li olduğum için Kariyerime direk Fenerbahçe ile başladım şu anda transfer döneminin sonuna geldim ve 3 Süperlig maçı oynamış bulunmaktayım. Söylemem gereken ilk şey Cameni olayı. Ne yapın edin bu adamın maaşından tam olarak kurtulamıyorsunuz. Bir diğeri Fenerbahçe'nin Bek sorunsalı. Evet şu anda lige sağ bekte Murat Sağlam ile başladım. Ve son olarak Oyuncuların maç seçmesi. Taktik olarak gegenpress seçip ağırlıklı hücum olarak hazırlandım yaz kampında ve ilk maçım Galatasaray derbisine başlarken yardımcım Favori olmadığımız maçlar için bu taktikle çıkmanın yanlış olduğunu söyledi yemişim favorisini dedim 3-1 kazandım maçı. Eee sonra ne oldu. Diğer hafta Malatya'ya 2-1 yenildim. Ondan sonra tüm yaz kampındaki emekleri hiçe sayarak taktiği bir kenara atıp topa sahip olma odaklı taktiğe geçtim ve Kayseri'yi 5-0 yendim. Bu arada size önerim Fenerbahçe'yle başlarsanız en az 1 sağ 1 sol bek ve bir tane stoper ile başlayın.
Ha birde mümkünse Cameni'yi oyundan silin çok sıkıntı yaratıyor sonra.

Geri
Yukarı