Efsane oyun Adventure Island'ı bilen var mı?

KRALCAN

Megapat
Makaleler
6
Yer
İzmir-Bayraklı
Daha fazla  
Bugün çok canım sıkıldı. Öylesine internet üzerinden oyun sitelerine bakınayım dedim. Ve bir sitede karşıma Atari oyunları seçeneği çıktı. Girer girmez Adventure Island çıktı karşıma. Gerçekten bir an duygulandım. 17 yaşındayım ve hani o gerçek Atari tayfa gibilerine göre çok gencim. Yani benim yaşımdakilerin çoğu bu oyunları bilmiyor. Gerçekten duygulandım bu oyunu görünce. Küçükken babam İzmir Kemeraltı'ndan bir DVD alıyordu ve bunu DVD oynatıcımıza takıyorduk. O zaman o oynatıcıda kumanda girişi vardı ve bir anda Atari oyunları çıkıyordu karşıma. Oyunu ilk defa az önce bitirdim. Save olayı falan da yok tam kanser ya. Oynamanızı tavsiye ederim.
maxresdefault.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi de MegaMan oynuyorum. Ben bu oyunun Boss Savaşlarına geldiğimde gerçek anlamda korkuyordum. Bunu da oynayın isterseniz. Fakat bu her sitede yok. MagaMan Nes yazarsanız bulabiliyorsunuz.
megaman_[falcon030]_[no_publisher]_3.png

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı