The Withcher efsane bir oyun mu?

Fantastik epik seriler seven birine göre efsanevi bir oyun. Fiyatı da çok uygun olunca birçok kişi oynuyor gündemden düşmüyor tabi. Başka oyunlarla kıyaslamamak lazım.

Ben bu oyunun karakterlerine falan da oynarken akraba gibi alışmıştım. Bitirdikten sonra oyunla ilgili bir ton video falan izlemiştim, tabii kişiden kişiye göre değişir ama benim için oyun dünyasında ilk 5'e girer.

Cyberpunk çıkınca bakarız bakalım. Çıkmamış oyuna iyi diyemem ben :D ama CDPR yapımır olduğu için beklenti yüksek :D.
Doğru diyorsun. Ama kötü bile olsa kızmayacağım CDPR'e. Onların da bir kereliğine kötü oyun yapmaya hakları var. Kötü olacağını hiç sanmıyorum ama. Beklenileni vermezse, canları sağolsun. :D

Güzel ama efsane değil. Efsane diyebileceğim çok daha güzel oyunlar var. Mesela Bioshock serisi efsanedir. Tabi bu tarz durumlar göreceli.

Efsane yakışmamış zaten 3. oyunu anlatacak kelime daha bulunmadı. Parasının karşılığını her şekilde veren AA oyunların kralı. 3 kere bitirmek nasip oldu bana da. Allah'ın hakkı 3'tür.

Witcher 2 ve 3'ü oynayasım geliyor, ama hemen soğuyorum. Neden bilemiyorum. Beğenenleri de kıskanıyorum.
İlk Witcher 3'e başladığım da sıkılıp bırakmıştım. Sonra tekrar oynamaya karar verdim. Biraz sabrettim ve bırakarak ne kadar büyük hata yaptığımın farkına vardım. Ondan sonrası 1,2,3,4,5 derken kaç kere bitirdiğimi sayamadım. :) Şans tanımanız lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı