Ege Fitness 1500 kalori diyeti nasıl?

Kısa sürede 10 kilo yağ yakacak hali yok zaten hocam. 2 haftada maks 2-3 kg yağ yakabilir oda gözle gürülür bir fark yaratır. Sizede kolay gelsin.
Hocam zaten ben de yağ yakilamaz demiyorum yakarsınız ama 1 bilemedin 2 kilo o da aşırı fark yapmaz ve bulki uzatacak 1 ay yapmak istiyorsa yapabilir iyi forumlar.

Hocam zaten ben de yağ yakilamaz demiyorum yakarsınız ama 1 bilemedin 2 kilo o da aşırı fark yapmaz ve bulki uzatacak 1 ay yapmak istiyorsa yapabilir iyi Sosyaller.

Hocam 1 - 2 KG yağ inanın bel ve alt karın bölgesinde bayağı fark yaratır.

@Henry Ford 1-2 kilo bile zor sadece yağlar gitmiyor ister istemez kaslar da eriyecek en az 9-10 k kalori açığı vermen lazım 10-15 günde.

Günde ortalama 3K kalori yakıyorum. 1.5k kalori alsam 2 haftada 21k kalori açığı yapar. Bu da ortalama 3 KG yağa bedel. Bununla beraber 2 KG'da ödem falan gitse ortalama 5 KG vermiş oluyorum. Zaten protein alıyorum ve karbonhidratı da tamamen kesmiyorum. Üstüne sporuma da devam ediyorum. Büyük ihtimalle 2 hafta içinde minimum kas kaybıyla kilo vermiş olurum.

@Henry Ford iki haftada o kiloyu kas kayıpsız veremezsin ama dene çok bir zararı olmaz.

160-170 gram protein arası almayı da unutma kas kaybı yaşamamak için.

2 hafta da kas kaybı olacağını fazla sanmıyorum. Zaten bu yüzden 2 hafta yapılıyor bu diyet. Bakalım şimdilik yapmama kararı verdim bu diyeti. Biraz daha büyüyüp gelişeyim daha sonra girerim diyete.

Geri
Yukarı