Ege Fitness'ın son yayınladığı fullbody nasıldır?

m1cope

Kilopat
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aylardır Fitness'a gitmiyorum. Başlangıç için ege Fitness'ın yeni programını gördüm. Pazartesi, çarşamba, cuma günleri 1,5 saat kadar hobi amaçlı boks yapıyorum. Ve hobi olduğu için pek zorlanmıyorum. Bu antrenmanı da salı, perşembe, cumartesi yapıp pazar günü dinlenme günü yapsam gelişmemde sıkıntı olur mu? Videoyu izlemeyenler için program şu şekilde: Her bölge 2 egzersiz 3 set 15 tekrar
  • Dumbell shoulder 15X3.
  • Side raise 15X3.
  • Rear raise 15X3.
  • Back squats 15X3.
  • Bulgarian squats 15X3.
  • Dumbell row 15X3.
  • Pull UPS veya latt puldown 15X3.
  • İncline dumbell press 15X3.
  • Flatt dumbell press 15X3.
  • Alternating dumbell press 15X3.
  • Hammer dumbell 15X3.
  • Overhead dumbell 15X3.
  • Dumbell kickbacks 15X3.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aylardır Fitness'a gitmiyorum. Başlangıç için ege Fitness'ın yeni programını gördüm. Pazartesi, çarşamba, cuma günleri 1,5 saat kadar hobi amaçlı boks yapıyorum. Ve hobi olduğu için pek zorlanmıyorum. Bu antrenmanı da salı, perşembe, cumartesi yapıp pazar günü dinlenme günü yapsam gelişmemde sıkıntı olur mu? Videoyu izlemeyenler için program şu şekilde: Her bölge 2 egzersiz 3 set 15 tekrar
  • Dumbell shoulder 15X3.
  • Side raise 15X3.
  • Rear raise 15X3.
  • Back squats 15X3.
  • Bulgarian squats 15X3.
  • Dumbell row 15X3.
  • Pull UPS veya latt puldown 15X3.
  • İncline dumbell press 15X3.
  • Flatt dumbell press 15X3.
  • Alternating dumbell press 15X3.
  • Hammer dumbell 15X3.
  • Overhead dumbell 15X3.
  • Dumbell kickbacks 15X3.
YouTube'dan alınıp da fitness'a falan girişmeyin. Bunlar 30 günde kaslanırsın derler, gerçekte tabi yalandır.

Yeni konular

Geri
Yukarı