Egea Urban Plus 2021 model versiyondaki jant 2023 model versiyonda yok

desalpt

Decapat
Daha fazla  
Selam. Malumunuz ikinci eller neredeyse sıfırlardan pahalı oldu. Seçimlerden dolayı sıfır araçlar gelmiyordu fakat gelmeye başladılar sanırsam. Fiat Egea 1.6 Multijet almayı düşünüyorum Urban Plus paket fakat bir sorun var. Arkadaşımda aynı aracın Urban Plus'u bulunuyor 2021 model ve aracında 16 inç düz çelik jant var. Benim almak istediğim araç 2023 model ve konfigüratörde siyah kapak jant ve opsiyonel 17 inç elmas kesim jant sunuyor (aynı jant Lounge donanımda var). Artık bu jantlar verilmiyor mu yoksa sitede mi bir sorun var?

Hocam sanırım verilmiyor. Benim bir arkadaşımda 2020 Urban var, çelik jant bulunuyor. 2023 model olan arkadaşımda dediğiniz gibi siyah kapak jantlar mevcut. Maliyeti düşürmek için yaptılar herhalde fakat bu gelen zamlar nereye gidiyor anlamıyorum.

Konudan bağımsız acaba nerede stok buldunuz?
Araçlar geliyor dostum yavaştan. Ankara'da oturduğum için işler biraz daha hızlı işliyor diyebilirim.

Evet hocam şimdi baktım alaşımlının yerine urbana özel elmas kesim opsiyonu koymuşlar.

Hocam sanırım verilmiyor. Benim bir arkadaşımda 2020 Urban var, çelik jant bulunuyor. 2023 model olan arkadaşımda dediğiniz gibi siyah kapak jantlar mevcut. Maliyeti düşürmek için yaptılar herhalde fakat bu gelen zamlar nereye gidiyor anlamıyorum.
Hocam bahsettiğiniz araç makyajsız kasa. Onlarda alaşım standart geliyor.

d.png
Bahsettiğim jant aracın üstündeki janttan. 2023 modelmiş ve de.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı