Ege'de Deprem Anı ve 17 Ağustos Depreminden Hatırladıklarım

TpszTelevizyon

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Dr. Watson ile olay peşinde

Aklıma 17 Ağustos 1999 Marmara depremi geldi. Gece yarısı olmuştu, O zamanlar 4 yaşımda olmama rağmen her şeyi hatırlıyorum. Deprem kuvvetliydi ve çok uzun sürmüştü. Annem bana doğru koşuyordu hemen arkasında babam vardı. Kucağına aldılar merdivenin lambası yanmıyordu. Hızlı bir şekilde inmiştik. Sahile çıkmıştık. Ayın ışığı vuruyordu denize o aydınlatıyordu bir nebze etrafı... Herkes sahildeydi, ağlayanlar, yarım yamalak çıkanlar. Uğultu gibi herkes bir şey konuşuyordu. Çok uykum vardı. Ne oluyor ne bitiyorun sersemliği vardı üzerimde... Gerisini pek hatırlamıyorum. 1 hafta boyunca insanlar evine gidememişti. Araba da kalıyormuşuz. Diğer insanlar da aynı şekilde, kamyon, minibüs, otobüs...

Yaşadığım yer: Bursa/ Gemlik

1999 Gölcük depremi - Vikipedi

marmara depremi - Google'da Ara

Umarım böyle kötü durumlar bir daha hiçbir yerde yaşanmaz.

Murat Koç

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Istanbul, Turkey
Hocam o deprem'i hayal bile edemiyorum. Biz 6,5 de korkudan ne yapacağımızı bilemedik siz o depremde hayatta kalmak için mücadele vermişsiniz. Helal olsun!

omy

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Istanbul
Arabada uyuyorduk 17 Ağustos depreminde ya. Ne feciydi.

NirvanA1

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Allah Allah diye yalvarmaya gerek yok. Şüphesiz en büyük güç Allah'tadır fakat bu HAARP ve Chemtrail. Çok kalmadı millet REM dönemine girdi uykusunda daha uyanacak ve etrafında olanları anlayacak.

Samet Akman

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Edirne
17 Ağustos depremini hiç hissetmemiştim, uyuyordum. Ben Edirneliyim ve bugün burada çok hissedildi.

Yeni konular

Yukarı