Eğer tüm şartlar karşılansaydı Türkiye'den gider miydiniz?

Eğer pasaport falan gibi her şartınız karşılansa bu ülkeden gider miydiniz?

• Evet

Oy: 88 73,9%
  • Hayır

Oy: 31 26,1%

• Oy verenlerin toplamı
    119
Yurt dışına kör tavuk gibi gitmem. Türkiye'nin şartları vs. son senelerde oldukça kötüleşti fakat klişe de olsa kurulu düzenimiz var. Mesela şu an üniversiteye gitmek için hazırlanıyorum. Belki bir sene sonra Allah nasip ederse Erasmus programı ile Avrupa'daki bir okula gideceğim. Yani tak diye gitmek pek mümkün değil bence.

Yurt dışına kör tavuk gibi gitmem. Türkiye'nin şartları vs. son senelerde oldukça kötüleşti fakat klişe de olsa kurulu düzenimiz var. Mesela şu an üniversiteye gitmek için hazırlanıyorum. Belki bir sene sonra Allah nasip ederse Erasmus programı ile Avrupa'daki bir okula gideceğim. Yani tak diye gitmek pek mümkün değil bence.

Gibi gibi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Neyi değiştirecez torpil bunun önüne gayet geçiyor eğer Türkiyede ki bir insan bir şey değiştirmek istiyorsa günlük belki 10 saat çalışması lazım forumda gezmekle olmuyor bu maalesef.
Atatürk bile umudunu kaybetmedi dostum dediğim gibi. Değişmeyen tek şey değişimdir, illaki değiştirebiliriz.

Geri
Yukarı