Şu an ölseniz gözünüz açık gider miydiniz?

Daha Bleach Thausand Year Bloodwar'ı bitirmedim, Samurai jack vs. bunun gibi eski animasyonları bitiremedim, filmleri bitiremedim. Doların tekrar 3TL olduğunu göremedim. Kütüphanemdeki oyunları oynayamadım(PC kötü), okumak istediğim tüm kitapları okuyup bitiremedim. Bunlardan dolayı ölsem gözüm açık gitmiş olurdum.
Eğer cennete giderseniz ve gerçekten her istediğinizi yapabildiğiniz bir yer ise bunları yine yapamaz mısınız?
Inancınız nedir bilmiyorum eğer cennet, cehenneme inanmıyorsanız o zaman soruyu görmezden gelebilirsiniz.

Eğer cennete giderseniz ve gerçekten her istediğinizi yapabildiğiniz bir yer ise bunları yine yapamaz mısınız?
Inancınız nedir bilmiyorum eğer cennet, cehenneme inanmıyorsanız o zaman soruyu görmezden gelebilirsiniz.

Ben cenette veya cehenneme gitsem orada dünyadaki aktivitelerden zevk alacağımı sanmıyorum. Ayrıca doların 3TL olmasını bu dünyada görmek istiyorum :D:D:D

Tam şu an ben bu yazıyı yazdığımda (10/13/2022 11:37) ölseniz gözünüz açık gider miydiniz? Neden gözünüz açık giderdiniz, neyi yapmış olmak isterdiniz?
Evet giderdim. Yapmak istediğim bir çok şey var ama ekonomi, ülkemizin standartları, ülkemizde ki geri kafalı insanların bolluğu engel oluyor. Yapmak istediğim şey dal ***** gezmek değil. Medeniyet. Yurt dışına çıktığım zaman, pasaport kontrolünde insan yerine koyulmak. Birçok avrupa ülkesi vatandaşı gibi, insan gibi ülke gezebilmek, gezdiğim ülkeleri turist gibi gezebilmek. Her şey para değil demeyin rica ediyorum, bu dediğiniz şey 100-150 yıl önce öyle olabilir ama artık gayette para. 50 küsür gezgin kanalı takip ediyorum, çoğunun hali ortada.

Geri
Yukarı