Eğitim sistemi hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Gençoyuncu

Centipat
Daha fazla  
Bu konuyu eğitim sistemini yeni anladığım için açtım aslında sadece bir kağıt parçası diploma olduğunu anladım bunu şöyle anladım, barajlar kalktı 2 soru yapsan mezunsun benim kuzenim var çiftçi ama üniversite mezunu çiftçi anladım ki o diplomayı almanın hiçbir anlamı yok. Sizin düşünceleriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şartlar neyi gerektiriyorsa ona uymak zorundasınız. Şu anda ogrenciysek mevcut sistem dahilinde elimizden geleni yapmalıyız başarılı olmak için. Sizin kalkan barajla falan işiniz olmamalı. Ciddi bir bölüm hedefi olanın mesela 10k girmek isteyen kişinin böyle şeyleri kafasına takmasina gerek yok. 10k'ya girmiş adamin diplomasi -kendini de gelistirirse- o zaman diploma olur işte

Şartlar neyi gerektiriyorsa ona uymak zorundasınız. Şu anda ogrenciysek mevcut sistem dahilinde elimizden geleni yapmalıyız başarılı olmak için. Sizin kalkan barajla falan işiniz olmamalı. Ciddi bir bölüm hedefi olanın mesela 10k girmek isteyen kişinin böyle şeyleri kafasına takmasina gerek yok. 10k'ya girmiş adamin diplomasi -kendini de gelistirirse- o zaman diploma olur işte
YKS'de 1.oldun artık sen mühendis eğitimi aldın bu olay deyilmi?

Yeni konular

Geri
Yukarı