Eğitim Sistemi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben osmanli donemini degil kemalist donemden bahsediyorum osmanlida cok buyuk sorunlar yoktu. Sana vatansiz yasa demiyorum vatan kavramini iyi anla diyorum.

Vatanı sevmiyorsa yanlış düşünen de öldürülür. Kürtlere bir şey yaptığımız yok. Çok yakınım olan Kürtler de var ki vatan sevgisi gayet yerinde insanlar. Ulan vatan evdir ev. Başka Türkiye yok.

Ha vatan haini olanların hak ettiği şey ise zaten katliamdır. Vatan haini olanın başını ezeceksin ki türemesin.

Sen sana gore yalnis dusuneni oldurmeye devam et akif :D ben dusuncelerle savasacagim ama unutma hersey bittiginde geriye hatiralar kaliyor sana ne kalacak onuda dusun.

Yanlış düşünen demedim. Yanlış düşünen çok insan var. Bkz: Ülkenin yarısı. Vatan için savaşmadıkça hiçsin.

Vatan dedigin sey icin yapilan iyi kotu herseyin sorumlulugunu aliyor musun?

Dostum banlanmak istemiyorum sende oyle olmalisin:D sadece kürtlere yapilanlar yeterlidir umarim. Cok katlettiniz be.

Ülkem ve tarihim adına yanlış bilinen birşeyi düzeltmek için Technopat hesabımla kıyaslanamayacak kadar çok şeyi feda ederim. Benim için sorun yok.

Ve, tarihi doğru araştırın derim. Cumhuriyet tarihinde 'Türk(kürt)' katliamı diye bir olay yok. Toplu isimlendirecek olursak Faili meçhul cinayetler olarak ve 'Dersim katliamı' olarak geçer. Dahil edersiniz etmezsiniz size kalmış bir de 'İstiklal Mahkemeleri' denen olaylar var. En başta, açık açık yazayım. Ben İsmet İnönü denilen adamı 'Türk' olarak kabul etmem. O kadar şerefli bir insan değildi. Asla da olmadı. Bu ülkeye de, Atatürk'e de, tarihimize de en büyük hasarlardan birini o vermiştir. Aksini iddia eden de otursun adam akıllı tarih araştırsın.
2. olarak, yukarıda bahsettiğim olaylar dışında Cumhuriyet döneminde de katliam denilecek türde bir olay olmadı. Dersim'i de ben onların arasına katmam. Uludere diyeceksen, Ermeni diyeceksen de araştırdığın kaynakları bir sorgula derim. Yazılanların %99'u yalandan ibarettir.
Son olarak, Ben tarihimizde dedim. 2000 yıllık hatta daha uzun bir süreç dedim, ve toplam dedim. Hala soruma iddia ettiğiniz gibi tam bir cevap verebilmiş değilsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı