Eğitim Sistemi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Mehmet ULUDAĞ madem tarih bilgimi de yenilememi tavsiye ettiniz, madem bilinmeyen şeyleri biliyorsunuz, yazın biz de bilgilenelim. Tartışmaktan korkmuyorum. Kendi tarihimi konuşup tartışmaktan da asla korkmam, aksine gurur duyarım.
Ve ben yapmadık diye birşey de demedim zaten. 'En az' kavramını boşuna kullanmadım. Buyrun bildiğiniz kadarıyla tarihten örnekler verin, tartışalım.

Konu sisyasi bir hal almasini istemiyorum hüseyin zaten tarihi korkusuzca arastirsan boyle bir soru sormazdin emin ol.

Vatanına, milletine sahip çıkmayan insanlarla tartışmaya hiç gerek yok. İleride hatırlanmayacaksınız bile. Ancak hiç tanımadığımız bilmediğimiz insanların uğruna canını verdiği vatan için bir şeyler yapmaktan, gerekirse canını feda etmekten kaçınıyorsan bu vatanı hak etmiyorsundur.

Vatan sevgisinin siyasi bir durumu yok.

Üstü kapali konusacagim.
İlk önce bazi irklarin asimile edilmesi ve tarihte yok mus gibi gosteren yasaklanan teklestirme politkasi adi altinda yapilan katliamlar. Bunu yaparak tarihe en buyuk saygisizligi yaptilar.

Senin icin vatan ne? Hala sacma sapan seyler yaziyorsun.

Sana katiliyorum en son hangi kitabı okudun acaba? @t0sun

Ben soruyorum ama yoksa bilmiyor musun? Neyi savundugunu bile bilmiyorsun neyi tartisiyoruz?

Tarihteki siyasetten birşey olmaz @Mehmet ULUDAĞ
Ben tarihimi korkusuzca araştırıyorum. Kötü yönüyle de iyi yönüyle de kabul ediyorum.
Ve size de tekrar açıkca soruyorum. 2000 yıldan uzun süre devleti bulunup, bizden daha az katliam yapan ülke var mı?
Üstü kapalı yazmanıza gerek yok. Açık açık soruyorum, açık açık söyleyin. Hangi devlet nerede ne zaman katliam yapmış? Söyleyin, tartışalım.

Akif ben sana yalnış düşünceyi oldurelim diyorum sen yalnış dusuneni oldurelim diyorsun dogru mu anlamisim yalnis ise anlatirmisin?

Dostum banlanmak istemiyorum sende oyle olmalisin:D sadece kürtlere yapilanlar yeterlidir umarim. Cok katlettiniz be.

Zaten Çanakkale'de, İtilaf devletleri çiçek dağıtmaya geldi de biz onları katlettik, dimi?

Varna'da, Kosova'da bize çiçek dağıttılar da viz onlarla savaştık, dimi.

Yunanlılar Ege'de kadına kıza dokunmadı, öldürmedi, dimi?

Yürü git işine, bi de kitap diyor. Gören de sanacak profesör falan. Biz Türk'üz kardeşim, Türk! Vatansız, milletsiz olamayız biz!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı