Ehliyet yazılı sınavından kaldım

Sıkıntı etme, bende direksiyon sınavında kemer takmayı unutmuştum.

Ben biraz geçe bıraktım, 2 yıl önce aldım ehliyeti. Bir arkadaşın tavsiyesi ile sadece çıkmış sınavları çözdüm, zaten hep kopyala yapıştır yapıyorlar, bir sitede bunlar toplu halde vardı onları sürekli çözdüm, abartmıyorum soruları o kadar ezberlemiştim ki 12-13 dakikada sınavı bitirdim ama gereksiz şov yapmayayım deyip sınav bitene kadar tüm soruları 3-4 kez turladım öyle çıktım, 92 aldım. Fazla üzülmeyin, çıkmışları çözün sorun olmaz.

Ben 90 almıştım. Ehliyet kursunun verdiği kitaptaki testleri ve örnek testleri çözerek aldım. Kolay sorular çıkıyor. Sadece biraz çalışmak lazım. Sınavlar zor değil.

Direkt indirdiler mi?
Yok, biraz gittikten sonra hoca biraz hızranmamı istedi, otuzu geçtikten sonra kemer ikaz ışığı yandı ve müsait bir yere çektim ve eve gittim.
sonra 750TL verip ikinci denemede geçtim.

Yok, biraz gittikten sonra hoca biraz hızranmamı istedi, otuzu geçtikten sonra kemer ikaz ışığı yandı ve müsait bir yere çektim ve eve gittim.
sonra 750TL verip ikinci denemede geçtim.
Hocanın yaptığı biraz terbiyesizlik olmuş sanki :D Bari direkt başta indir, ne diye bir de dalga geçiyorsun.

Hocanın yaptığı biraz terbiyesizlik olmuş sanki :D bari direkt başta indir, ne diye bir de dalga geçiyorsun.

Bazı hocalar gerçekten milletin alamamasından zevk alıyolar. Ya kemeri unutmuş olabilir tamam uyarsana kardeşim? Adam kemeri unuttu diye araba süremeyecek mi yani ne saçma bir şey. Sinyali unutsa tamam da alt tarafı kemer yani.

@Dnoir
Tek istop ettirme kalmak için yeterli değil ama kemer takılı değilse veya sinyal vermezsen direkt kalırsın.
Dalga geçmemiş yani.

@Caped
Kuralar olduğu için bırakılması normal. Bırakmasaydı görevini yapmamış olurdu.

@Dnoir
Tek istop ettirme kalmak için yeterli değil ama kemer takılı değilse veya sinyal vermezsen direkt kalırsın.
Dalga geçmemiş yani.

@Caped
Kuralar olduğu için bırakılması normal. Bırakmasaydı görevini yapmamış olurdu.
Yok biliyorum zaten emniyet kemerini takmazsan direkt kalırsın diye. Ama şimdi araba hareket ettiği an kemeri takmadın kaldın dese eyvallah, ama hızlanmasını isteyip kemer uyarısı verince indirtmiş ki buda dalga geçer gibi olmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı