Ekin Soyak Tartışmaları

Anlaşılan herkese göre değişiyor haklı olup olmadığı. Ben onu izliyorum ama Ekin Soyak'ı sevdiğim için değil; videoları eğlenceli olduğu için izliyorum.

€kin $oyar hiçbiri ....... değil !
unutmayın bu sözünü bize hakaret etti !
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Bence ortada bir kavga yok, severek video çekip takipçileriyle paylaşan daha sonra bunu bir iş haline dönüştürüp gözünü para bürüyen bir insan var, hata yapmış bir insan, sırf bir kaç yüzlira kazanmak için arkadaşlarını dolandırmayı düşünen bir insan, Paypal hesabını verip abonelerinden para isteyen hatta PTT şubesinin ismini verip hediye isteyen, utanmadan bu hediyelerin kargo ücretlerinin ödenmesini söyleyen bir insan.
Herkes hata yapabilir ve sonuçlarınada katlanır. Ekin büyük bir hata yaptı, cezasıda büyük oldu ama hata yaptığını kabul etmedi ve kendini acındırmak için Youtube kanalını kendi eliyle kapatıp "Kanalımı kapattılar ama pes etmeyeceğim." gibi şeyler söyleyip insanları bir kez daha kandırma girişiminde bulundu. Onu sevip sevmemek, takip etmek yada etmemek sizin kararınız ama ailesine ya da kendisine küfretmek haklıyken haksız duruma düşmek olur. Benim düşüncelerim bu, katılıp katılmamak sizin kararınız saygı duyarım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı