Ekipmanlarınız neler?

Kulaklık : HyperX Cloud 2 - Aşırı memnunum. 4 yıldır Kullanıyorum, taş gibi kulaklık.
Mouse : Logitech G403 - Aşırı memnunum. Bozulsa dahi gider aynısını anında alırım, o derece
sevdim.
Klavye : Logitech G413 - Memnun değilim. Romer-G Anahtarlar berbat. Çok sakin ve temiz kullanmama rağmen bazı tuşların anahtarları kırıldı. Çift basma sorunu ve bastığım tuşu algılamama gibi sorunlar da mevcut. Tavsiye etmiyorum. Corsair K68 ile değiştireceğim.
Mouse Pad : Xrades - Memnunum. 70x30 boyutundaki modelini kullanıyorum. Fiyatına göre malzeme kalitesi oldukça iyi ve kenarları dikişli. 50 TL bandında alınacak en iyi Mouse Pad'lerden.

Son düzenleme:
Mouse: G402 (Oldukça memnunum.)
Klavye: Monster laptop klavyesi (ara sıra oyunlarda tuşları algılamıyor, onun dışında memnunum.)
Kulaklık: Hazirana doğru Blackshark V2 almayı düşünüyorum, inşallah bir sorun yaşamam.
Mousepad: Inca IMP-014 (oldukça memnunum.)

Fare: Logitech g102 Prodigy. 2 senedir kullanıyorum, herhangi bir sorunu yok.
Klavye: Havit KB432L. Oldukça memnunum.
Kulaklık: 100 liralık bir JBL kulakiçi kulaklık memnunum fakat en yakın zamanda E900 Pro alacağım.
Mousepad: G102 yanında gelen Logitech mousepad. İlk aldığımda memnundum, fakat kenarları soyuldu. Almayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı