Ekonomimiz neden kötüye gidiyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kalsjdklasjdklsak neyse hocam daha fazla bu boşu devam ettirmeyeyim. Bir ironi yapalım dedik baktım devamını getirdiniz devam edeyim dedim. Ama sizde ki sabır da maşallah. Bunları cidden söyleyen insanların nasıl hissettiğini deneyeyim dedim de dayanamadım daha. Bu konuda fikirleri cidden böyle olan insanları da ciddiye bile almayın. :D hadi iyi forumlar.

Sonunda ironi olduğunu söyledin. Ama bunun Twitter'da maaş alanı var ondan korkacaksın.

Sizede iyi forumlar.

Söylenecek çok şey varda silivriye gitmek istemiyorum. Ülkemizde düşünce özgürlüğü olmadığı için direk atarlar hapse. Padişahım çok yaşa. Son bir şey eklemek istiyorum. "Özgürlüğün en büyük düşmanı, halinden memnun olan kölelerdir." Demiş Cheguevara.

Çıldırıyorum ya a haber dizel fiyatlarını karşılaştırması yapıyor ama nedense adam Almanya'da yaşıyor adamın parasını TL'ye çeviriyor adam TL harcamıyor ki Almanya'da adam Euro kazanıyor Euro harcıyor vallahi şaka gibi haber kanalı ya bir de a haberi izleyip Avrupa bizi kıskanıyor diyenler varya onlara gülmekten ölüyorum. Ekonomi kötü diyen fetocüler bakın Almanya'dan daha ucuza dizel alıyoruz!

Dosya Ekleri

• a-haber.jpg
    a-haber.jpg
    74,6 KB · Görüntüleme: 67
@BİM Yeni gördüm attığın mesajları araba olayı iyiymiş. 😂

vergiler fazla olabilir ama unutmayınki biz bir fransız, ingiliz, amerikan değiliz Afrika'yı sömürüp hala onun parasınıda yemiyoruz. Biz yüzyıllardır kendi ayaklarımızdayız.

Hocam vergi verelim tabii ki vereceğiz. Fakat bunlarla eğitime sanayiye yatırım yapabiliriz ama ne gerek var değil mi saraylar yapmak varken suriyeliler 40 milyon dolar harcadık bir 40 daha harcarız diyen biri kendi vatandaşına neden 40 milyon dolar yardım yapmıyor.

Hocam vergi verelim tabii ki vereceğiz. Fakat bunlarla eğitime sanayiye yatırım yapabiliriz ama ne gerek var değil mi saraylar yapmak varken suriyeliler 40 milyon dolar harcadık bir 40 daha harcarız diyen biri kendi vatandaşına neden 40 milyon dolar yardım yapmıyor.
Korona zamanında maddi durmlara bakılarak milyonlarca insana 1.000₺ yardımda bulunuldu. Suriyeli konusuna gelince biz sadece insanlığımızı yapıyoruz. Ha 18 yaş üstüleri askere yollamamaları ve benim 20sinde genç askerimin şehit olması hoşuma gitmyor tabiki. Ayrıca gençler araştırıp sadece 20 yıl gerisine bakmadan, araştırmadan konuşuyorlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı