Çözüldü Ekran bir anda gidiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ARoolse

Hectopat
Merhabalar daha dün hiçbir sıkıntım yoktu bu gün ise SSD'min yazma hızı düşük diye CrystalDiskMark testi yaptırdım ancak ekran bir süre açık kalınca kapanıyor ve HDMI no signal diyor az önce ise HDMI'ı çıkartıp taktım ve bir şey olmadı sonrada arka arkaya alt+F4 yapınca geldi ekran görüntü gitmesini sadece eski ekran kartımda yaşamıştım (sorunlu RX 570) sizce sorun ne olabilir?

Dönüştürücü kullanıyor musunuz ? RX570'in dönüştürücüler ile büyük bir sorunu var. İlk pulse RX570 aldım ve dönüştürücü ile monitörüme taktığımda aynı sorunları yaşadım. Sorunlu olduğunu düşündüğümden iade ettim ve RX570 armor aldım. Onda da aynı sorunları yaşayınca aklıma başka bir monitöre dönüştürücüsüz olarak bağlamak geldi. Dönüştürücüsüz bağladığımda sorunsuz çalışmaya başladı.

Dönüştürücü kullanıyor musunuz? RX570'in dönüştürücüler ile büyük bir sorunu var. İlk Pulse RX570 aldım ve dönüştürücü ile monitörüme taktığımda aynı sorunları yaşadım. Sorunlu olduğunu düşündüğümden iade ettim ve RX570 Armor aldım. Onda da aynı sorunları yaşayınca aklıma başka bir monitöre dönüştürücüsüz olarak bağlamak geldi. Dönüştürücüsüz bağladığımda sorunsuz çalışmaya başladı.

2. ekranımda dönüştürücü kullanıyorum ancak onda hiçbir sorun yokdu ama şu an deniyemiyorum monitörle aramda 500 km var.
Bir dakika. Ekran kartı modeliniz tam olarak ne? Ben bir şeyleri yanlış anladım sanırsam.

Gigabyte Windforce GTX 1650 Super.

Geri
Yukarı