Ekran Donuyor ve Yeniden Başlatmadan Düzelmiyor

Semih_67

Hectopat
Daha fazla  
Ekran kendı kendıne donuyor ve PC'yi yeniden başlatmadan düzelmiyor, fakat şöyle bir değişiklilk var ki 6-7 saat aralıksız oyun oynuyorum ekran gıtmiyor oyundan çıkıp video izliyeceğim zaman ekran gidiyor. Yani kısaca oyundayken böyle bir sorun yok ama masaustundeyken ekran donuyor ve PC'yi yeniden başlatmam gerekiyor, çözümü bulamadım hiçbir yerde, ekran kartı modeli Gigabyte RX 580 4 GB.

Ekran kendı kendıne donuyor ve PC'yi yeniden başlatmadan düzelmiyor, fakat şöyle bir değişiklilk var ki 6-7 saat aralıksız oyun oynuyorum ekran gıtmiyor oyundan çıkıp video izliyeceğim zaman ekran gidiyor. Yani kısaca oyundayken böyle bir sorun yok ama masaustundeyken ekran donuyor ve PC'yi yeniden başlatmam gerekiyor, çözümü bulamadım hiçbir yerde, ekran kartı modeli Gigabyte RX 580 4 GB.
PC'yi bir formatla öyle dene, Olmaz ise garantisi devam ediyorsa garantiye yolla

hocam vga da denedım yine aynı
şöyle bir saçmalık daha var arkada oyun açıkken takılabılıyorum masaustunde ama oyunu kapatınca 2-3 dakkaya yıne ekran gıdıyor acayip sinir bozucu :)

Agalar aynı sorunu yaşıyorum
1050 Ti
2TB HDD.
240GB SSD.
i3 işlemci.
8 GB RAM.
Oyun fark etmiyor oyuna girdiğimde daha ana menüde donuyor ve klavye mosue çalışmıyor renkleri var ama kitleniyorlar bunu nasıl çözerim?

Geri
Yukarı