Ekran görüntüsü sızdı, Windows 12 geliyor!

Windows 11 falan çıkmayacaktı Microsoft 2 sene yeni kernel için uğraşacaktı şimdi elimize yine Vista kernelini ısıtır verirler.

Zaten Windows 11 çıkmayacaktı, Windows 10'u geliştireceklerdi. Microsoft neden vazgeçti anlamadım. Windows 11 ilk çıktığında Windows 10'un gerçekten makyajlı haliydi ayrıca Vista'dan kalma görünümler vardı. Öyle ayarlar menüsü değişerek, ikonları değişerek işletim sistemi olmaz. Yapacaksan yarım yamalak değilde her şeyi baştan aşağı yenileyeceksin.

Windows 11 windows 7 altyapılı bir işletim sistemi. Windows 12 sıfırdan yazılacak diye biliyorum.
Kernelini yazarlarsa yazsınlar kardeş ben tabletmi kullanıcam pcmi? Nasıl OS lan o.

Zaten Windows 11 çıkmayacaktı, Windows 10'u geliştireceklerdi. Microsoft neden vazgeçti anlamadım. Windows 11 ilk çıktığında Windows 10'un gerçekten makyajlı haliydi ayrıca Vista'dan kalma görünümler vardı. Öyle ayarlar menüsü değişerek, ikonları değişerek işletim sistemi olmaz. Yapacaksan yarım yamalak değilde her şeyi baştan aşağı yenileyeceksin.
Çünkü vista kerneli var 6.0.

Linux ile devam. Yine kötü işletim sistemi çıkarmaya devam Windows. 😉

Üff en kötü Linux kurarım OBS kullanmam Minecraft 50 fps oynarım Nvidia Sürücüleri ile boğuşurum yinede o işletim sistemini kullanmam ben.

Linux ile devam. Yine kötü işletim sistemi çıkarmaya devam Windows. 😉
Linux alışkanlığı artık geçsekmi linuxa forum olarak :D

Geri
Yukarı