Ekran kartı %100 kullanılıyor

EnesAkyll

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Sistemin ekran kartını ranch Simulator oyununda %100 kullandığını fark ettim, arkadaşlarıma sizin ne kadar kullandığını sorduğumda %35 kullandığını söylediler. Daha önce aynı sorunu Discord kullanırken donanım ivmesi açıkken yayın açınca olduğunu gördüm. Ekte bulunan ekran görüntüsünde oyunun yanında " (2) " yazıyor, yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• safsdgfsdgsdg.PNG
    54,7 KB · Görüntüleme: 90
  • fsdfsdfsdfsf.PNG
    37,8 KB · Görüntüleme: 87
Ne güzel işte?
Hocam sorun olduğunu düşünüyorum zamanında dodnanım ivmesi açıkken dc üzerinden yayın açtığım da bu şekilde kullanıyordu, kapatınca düzel fakat kalite düştü.

Dosya Ekleri

• asdasdasd.PNG
    118 KB · Görüntüleme: 28
Arkadaşlarınızın ekran kartı modeli nedir sizinkinden iyi ise normaldir kötü kart daha zor açar ama iyi kart zorlanmadan açabilir.
Arkadaşımın asus 1650 4gb ve 70 derecede %35 kullanımla benimle aynı fpste kullanıyor. Benim ise asus dual rx580 4gb, %100 kullanımda 81 derecede oynuyorum.

Oyun açıkken mi harcıyor yoksa kapalıyken mi? Oyun korsan ise birisi içine virüs yerleştirmiş olabilir ki bilgisayarınıza mining virüsü bulaşmış olabilir.
Oyun açıkken oyun steam üzerinden alınma , tarama yaptım rastlanmadı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…