Ekran kartı 150 dereceyi gördü

150 derece olması imkansız gibi bir şey. Hem derece ölçer bozulmuş hem de bilgisayar 90 derecelerde çalışmış yüksek ihtimal. Geçmiş olsun.
Hocam msi afterburner ile yaptim ilk 150 cikti.Sonra gpu temp ile yaptim 110 olunca kapattim.O da o civarlara cikacakti buyuk ihtimal.Simdi de ekran gelmiyor...

Hocam MSI Afterburner ile yaptim ilk 150 cikti. Sonra GPU temp ile yaptim 110 olunca kapattim. O da o civarlara cikacakti buyuk ihtimal. Simdi de ekran gelmiyor...

Ekran yoksa görüntü çipi yanmıştır bir soğuk su için.

Hocam MSI Afterburner ile yaptim ilk 150 cikti. Sonra GPU temp ile yaptim 110 olunca kapattim. O da o civarlara cikacakti buyuk ihtimal. Simdi de ekran gelmiyor...

Öyle değil hocam. Her parçanın içerisinde derece ölçer var. O parça bozulmuş ve yanlış değerler gösteriyor büyük ihtimal. Normalde 90 derecelerde falan çalışmış bilgisayarınız. 150 olamaz. 95-100 arası bilgisayarı yakar zaten.

Eğer üstüne dokunabiliyorsanız dokunun. Bilgisayarın 150 dereceye dayanmasına imkan yok. Derece ölçer bozulmuştur.
Hocam ekran kartinin sogumasini beklerken arada kontrol ediyordum.Yanina gidince anlasiliyordu direk.Yan kapagi yok zaten.

Öyle değil hocam. Her parçanın içerisinde derece ölçer var. O parça bozulmuş ve yanlış değerler gösteriyor büyük ihtimal. Normalde 90 derecelerde falan çalışmış bilgisayarınız. 150 olamaz. 95-100 arası bilgisayarı yakar zaten.
Olabilir tam bilmiyorum.

Hocam görüntü yokmuş 90 derece olsa yine de görüntü gelir.

Geri
Yukarı