Ekran kartı boşta 57 derece

Cylnex

Femtopat
Daha fazla  
Her şey Far Cry 5'e Türkçe yama indirmemle başladı dosyayı masaüstüne klasör olarak ayıkladım ve içindeki notları okuyordum sonra kapattım ne göreyim çalıştıracağım EXE kendiliğinden silinmiş. Bende virüs yedim diye görev yöneticisine baktım daha 10 dakika önce 40-45 arası olan derecem şimdi 57'lerde geziyor arada 60 oluyor ekran kartı fan açmak zorunda kalıyor. Valorant'ta da %80-90 kullanıyor.

Son düzenleme:
Malwarebytes ile tarayın büyük oranda bulur halleder crack virüsleri avlamada babadır kendisi.

Malwarebytes ile tarayın büyük oranda bulur halleder crack virüsleri avlamada babadır kendisi.

Malwarebytes ve Kaspersky denedim yine bir şey bulamadım oda sıcaklığı fazla diyeceğim de Valorant'ta niye %80-90'larda kullanıyor.

Format en temiz çözüm. Önemli dosyaları(hepsini değil, virüs bulaşmış olabilirler) fotoğrafları videoları taşı yedekle formatla.

Durum onu gösteriyor.

Her şey Far Cry 5'e Türkçe yama indirmemle başladı dosyayı masaüstüne klasör olarak ayıkladım ve içindeki notları okuyordum sonra kapattım ne göreyim çalıştıracağım EXE kendiliğinden silinmiş. Bende virüs yedim diye görev yöneticisine baktım daha 10 dakika önce 40-45 arası olan derecem şimdi 57'lerde geziyor arada 60 oluyor ekran kartı fan açmak zorunda kalıyor. Valorant'ta da %80-90 kullanıyor.

EXE'yi açmadıysan antivirüs otomatik silmiştir masaüstüne ayıklamayla otomatik açmaz merak etme format atmana gerek yok muhtemelen fanlar tozlanmıştır.

Geri
Yukarı