Ekran kartı driverını yükleyince mavi ekran hatası

ali1001

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, PC'yi yeninaldım ve eindows kurdum sonra ekran kartı driverini kurunca fotograftaki hatayı veriyor PC'yi hemen açtım driveri eski sürüme yükledim fotodaki yani şu an driver yok şu an çalışıyor ben ne yapacağım yardım.
Ekran kartım 3060 Ti.

Dosya Ekleri

• 20230303_083001-min.jpg
    20230303_083001-min.jpg
    288,9 KB · Görüntüleme: 33
  • 20230303_001928-min.jpg
    20230303_001928-min.jpg
    96 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı arızası. Muhtemel lehim atması. Cihaz yeni olduğu için reablling yaptırılabilir.
Ekran kartını DDU ile temizle tekrar yükle sonuç aynı ise donanım arıza olabilir.
BIOS güncel mi? Olmazsa mağazaya götür.

Ekran kartı arızası. Muhtemel lehim atması. Cihaz yeni olduğu için reablling yaptırılabilir.
Ekran kartını DDU ile temizle tekrar yükle sonuç aynı ise donanım arıza olabilir.
BIOS güncel mi? Olmazsa mağazaya götüdd

BIOS güncel mi? Olmazsa mağazaya götür.
Ddu yaptı. Yine aynı magaza benim şehrimde deyil ve müsteri hizmetlerine bağlanamıyorum napıcam bilmiyorum

Biraz bekle olmazsa sıkıntı yok eğer olursa donanımsal olmalıdır. BIOS yine güncel mi bak.
Nerden bakıcam

Biraz bekle olmazsa sıkıntı yok eğer olursa donanımsal olmalıdır. BIOS yine güncel mi bak.
Ddu yaptım yine ay ı veriyor masaüstüne g
Kadar geliyor 1 dk sonra mavi ekran

Bios güncel

Dump dosyası görmeden konuşanlara itibar etmeni tavsiye etmem. Dump dosyanı at buna bir yazılım mı sebep olmuş yoksa donanımında mı arıza var görürüz. Donanım arızası ise zaten bize hardware diye uyarır Windows. Ya da eski ve yeni driverlarını DDU ile yüklemene rağmen hata veriyorsa sıkıntı vardır.
Dosyanı at bakalım.

Dostum dosya mosya işi değil aynısını yazın eski laptobumda yaşadım driveri kurunca cihaz açılmıyor mavi ekran veriyordu anca güvenli moddan girip ddu ile driveri silince gidiyordu. Yani muhtemelen ekran kartı yanmıştı veya fiziksel olarak bir arıza oldu. Başlığı görünce direkt aklıma geldi yani bence seninki de o şekil ilk arkadaşın dediği gibi. Yine dene, yanlış driver falan kurma dikkat et, her şeyi dene olmazsa aldığın yeri ara direkt az bir şey değil 3060ti, inşallah sorunun çözülür.

Geri
Yukarı