Ekran kartı fanlar hızlı çalışıyor ve görüntü gelmiyor

Mstatari

Decapat
Ekran kartını söküp başka ekran kartı takmıştım. Çalıştırma düğmesine bastığımda normalde ışık çıkardı düğmeden ama şimdi çıkmıyor. Ekran kartı çalıştı ama ekrana görüntü gelmedi ve anakartta bir ışık yandı. Normalde güç kaynağı fişini söküp tekrar taktıktan sonra kasanın ön fanları bir süre dönmez sonra dönmeye başlardı ve tekrar olmazdı ama şimdi fişi söküp takmadan her kapatıp çalıştırdığımda biraz durup sonra dönüyor. Ekran gelmediği için bilgisayarı düğmeden kapatıyorum. Önceki taktığım ekran kartını tekrar taktım aynı sorun oluyor.

Onboard olarak açmayı denediniz mi? RAM'leri farklı slotlar da takarak ya da tek RAM takarak tekrar deneyin.

Onboard nasıl açılır bu konu hakkında bilgim yok. RAM'leri deneyince yazarım.

Sistem bilgilerinizi yazın.

MSI RTX 2080 Super Ventus XS.
AMD Ryzen 7 3800X.
MSI B450M-A Pro Max.
Corsair 8 GB 2X RAM.
Cooler Master H500 kasa 750W güç kaynağı.

Merhaba. Bilgisayar çalıştı ekran kartı değişimini tekrar deniyebilir miyim?

Son düzenleme:
Ekran kartı değişiminde önce bu rehberdeki "Temizledikten Sonra Kapat" adımını uygulayıp eski kartın sürücülerini silin. Yeni kartı taktıktan sonra sürücülerini kurun.

Ekran kartı değişiminde önce bu rehberdeki "temizledikten sonra kapat" adımını uygulayıp eski kartın sürücülerini silin. Yeni kartı taktıktan sonra sürücülerini kurun.

Merhaba şimdi de oyun açıkken ekran kararıyor ve ekran kartı fanları hızlanıyor.

Geri
Yukarı