Ekran kartı fiyatları ne zaman düşer?

Sistemi almış olmanızı umuyorum. 3 ay geçmiş konu üzerine ve beklemenin yanlış bir karar olduğunu da görebiliyoruz.

Bu yıl sonuna kadar ekran kartlarında bir ucuzlama olmayacak. Nvidia forbes'a açıklamalarda bulundu ve bu açıklamalar ile ilgili olarak forbes'taki yorum bunu anlatıyordu. Aynı şekilde RAM lerde de bir ucuzlama olmayacak. Üstüne üstlük birde döviz kuru olayı var. Tamamen geçmiş olsun bize.

Ben geçen ay Amazon'dan Rx580 almıştım 1800TL gibi bir fiyata. Teknoseyir'in gündeminde 1 aya kadar fiyatlar düşebilir şeklinde bilgi vermişlerdi, o haberi araştırıp son kararı siz verin bence.

Öncelikle o bütçeye zaten 1070 sığdaramazsınız. Size tavsiyem şu anda bilgisayarı toplamanız çünkü her geçen gün dolar daha da artıyo ve artık büyük ihtimal 4 ün altını da göremicez , dolasıyla indirimleri kovalamanızı öneririm.Ekran kartı fiyatları düşmicek daha da artıcak çok geç olmadan alın bence. Ben bir kaç gün önce 5500TL lik bir bilgisayar topladım eksenbilgisayar dan özel bir dolar kuru indirimleri var. Vatandan aynı bilgisayarı toplayınca 6400TL gibi bir rakam çıkıyor.Kısacası şimdi inidirimleri kaçırmayın ve yazı beklemeyin. Bunları kaçırmamanızı öneririm.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı