Ekran kartı fiyatları niye uçtu?

Dolar yükselişi ile açıklanacak bir durum değil, 8 ay önce 2000 TL'ye aldığım kart şimdi 10.000 TL yazıyor. Gözlerime inanamadım, 5 kat zamlanması çok anormal bir durumun göstergesi. Hiç hayra alamet değil bu durum.

Dolar yükselişi ile açıklanacak bir durum değil, 8 ay önce 2000 TL'ye aldığım kart şimdi 10.000 TL yazıyor. Gözlerime inanamadım, 5 kat zamlanması çok anormal bir durumun göstergesi. Hiç hayra alamet değil bu durum.
En büyük pay kesinlikle distribütörlerin. Mining, pandemi, stoklar vs. hepsine eyvallah ama bu durumu bahane edip eldeki stokları saklayarak kartların karaborsaya düşmesini bekliyorlar. Sonra da azar azar piyasaya kart sürüyorlar. Böylece kârlarını maksimize ediyorlar. Pc hocasının 3 farklı distribütörle yaptığı videoyu izleyin kesinlikle samimi değiller.

Ethereum madenciliği ve piyasadaki çakallar yüzünden. Bu durumun çok benzeri geçen senelerde yaşandı, merak etmeyin yakında kurtulur ekran kartı piyasası.

Ben insaflı davranıp GTX 1080 imi:D 2100 sattım garantisi bitmiş diye millet garantisi olmayan ürünleri:D 7500 satıyor:D utanmaz arlanmazlar:D bu hak kalırmı yanlarına:Dd
MSI RTX 3090 SUPRIM X 24G 384 Bit GDDR6X 24 GB Ekran Kartı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu nedir ya. Dd ev alıyoruz sanki alt tarafı oyun oynacağız:D
MSI GTX 1660 SUPER VENTUS XS OC 192 Bit GDDR6 6 GB Ekran Kartı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu nedir eski nesil GTX 1080'den bile düşük bir karta:D nasıl bu fiyat istenir:D

Geri
Yukarı