Ekran kartı fiyatları neden uçtu?

Hocam bende gördüm de 10 12 aylık diyor falan ne bileyim RX550'e 2000 TL verirsin sıfır gibi ürün alırsın 1660S dediğin zaman daha eski bir ürün gelir mantıken adamlar hayır mı yapacak. Zaten bende çıkan ilanın kargo ile 3000 TL dediğimde en fazla 6 ya düşüyor. Kim gidecek Konya'ya kart için.

Eski olunca ne oluyor RX550 alınca 1 yıl sonra oda eskiyecek kötümü olacak yani bozulacak mı, performansımı düşecek.
Ve RX550 ile hangi oyunu oynayabileceksin Valorant, CS. GO bizzat kullanan arkadaşımdan biliyorum diğer çoğu oyunu düzgün oynayamıyor.
Neyse daha fazla uzatmaya gerek yok konu sahibi alması gereken cevabı aldı diye düşünüyorum.

Eski olunca ne oluyor RX550 alınca 1 yıl sonra oda eskiyecek kötümü olacak yani bozulacak mı, performansımı düşecek.
Ve RX550 ile hangi oyunu oynayabileceksin Valorant, CS. GO bizzat kullanan arkadaşımdan biliyorum diğer çoğu oyunu düzgün oynayamıyor.
Neyse daha fazla uzatmaya gerek yok konu sahibi alması gereken cevabı aldı diye düşünüyorum.

Performans düşecek diye bir şey yok ama kullanım ömrü bayağı fiyat belirliyor kardeşim ayrıca bende kart geziyorum ve bende kargo seçeneğine bastığımda 3000 TL limitle fiyata 6 ilan çıkıyor sende kaç ilan çıkıyor onu merak ettim? Hani hata mı yapıyorum acaba gibisinden amacım RX550'nin iyi olduğunu savunmak değil.

İyi sosyaller.Sahibinden.com üzerinden 1660S almak için bakıyordum, bakmaz olsaydım. 1660a 5-6k fiyat yazanlar var.2.5kya almayı düşünüyordum adamın birisi Turbox RX550ye 2K demiş. Sanirim ekran kartı hayal oldu. Bir kere daha 1080 Ti sistemi sattığıma pişman oldum. Eğer temiz 1660S bulupta fiyatı uygun gelen varsa buraya atabilir mi? Bakmaktan yoruldum artık. 1660S alacak paraya karşıma RX560 falan çıkıyor.

Hocam her şey dolar bazına geçiyor dolar bazlı hesaplandıgından böyle bir de ekonomi iyi olucna tabii RX550 2K degil 4 k olur.

Performans düşecek diye bir şey yok ama kullanım ömrü bayağı fiyat belirliyor kardeşim ayrıca bende kart geziyorum ve bende kargo seçeneğine bastığımda 3000 TL limitle fiyata 6 ilan çıkıyor sende kaç ilan çıkıyor onu merak ettim? Hani hata mı yapıyorum acaba gibisinden amacım RX550'nin iyi olduğunu savunmak değil.

Ömrü en az 10-15 yıl var siz merak etmeyin
3000TL ucuz 1660 Super için
Ve kargoyla almak mantıksız zaten kendi şehrinizde olan bir kartı elden testlerini yaparak almalısınız.

Ekran kartının ömrü ne kadar ki 2.el aldığında ömrü kısalacak?
2.el piyasası şuan çok dalgalı olduğu için absürt fiyatlar var.

Yeni konular

Geri
Yukarı