Ekran kartı fiyatlarindaki düşüş laptopları da etkiler mi?

Avarol

Hectopat
Merhaba beyler ekran kartlarındaki fiyat düşüşünün, oyuncu laptoplarına bir etkisi olur mu? Onların da fiyatları düşer mi? Bilgisi olan yazsın lutfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dolar yerinde durmadığı sürece maalesef teknoloji ile alakalı hiçbir şeyin düşeceğini sanmıyorum..

Son düzenleyen: Moderatör:
Mutlaka etkisi olacaktır. Doğrudan olmasa bile dolaylı yoldan.

Benim nacizane tavsiyem ise laptop yerine masaüstü almandan yana. Daha uygun, soğutması ve parça yükseltmesi çok çok daha kolay.

Kardeş alacağım laptopta gtx 1060 var oyuzden soruyorum öyle anlamadan atlama hemen
Kardes neden bu kadar kizdin. Sakin ol. :) Laptop icin tasarlanan GTX 1060 mining te kullanilmiyor zaten. Mining onu neden etkilesin ki ? Hem ben sadece dusuncemi soledim belki de duser.

Etkiler ancak etkisini görmen uzun zaman alabilir. Kısa vadeli planlarında çok kafana takmamanı tavsiye ederim. Bunun yerine diğer opsiyonlarını kontrol et.

Kardes neden bu kadar kizdin. Sakin ol. :) Laptop icin tasarlanan GTX 1060 mining te kullanilmiyor zaten. Mining onu neden etkilesin ki ? Hem ben sadece dusuncemi soledim belki de duser.
Haklısın kardeş k.b sert cevap verdim biraz ben 1000 serisinden sonra laptopta kullanılan ekran kartının masaüstü delikiyle aynı kartın kullanıldığını biliyorum yanlış biliyorsam düzelt kardeş kardeş 😅

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı