Ekran kartı görüntü vermiyor

Arda090

Decapat
Daha fazla  
Sistemi 1 yıldır APU olarak kullanıyorum. Kartı yaklaşık 3 gün önce almıştım 2 gündür bir sorun yoktu fakat bugün bilgisayarı kapattim markete indim geri geldigimde acilmadi kasa. RAM'leri BIOS pilini soktum cikardim olmadi, onboarddan görüntü geliyor başka ekran karti takinca da goruntu geliyor ama şu anki karttan gelmiyor şans eseri 1 kere geldi görüntü açıldı bilgisayar fakat kapattigimda yine aynisi oldu. Ne yapmam gerek acaba.

Ryzen 5 4650G.
MSI B450M-A Pro Max.
XPG 2X 8 GB RAM.
Shp 650W Power Supply.

Kartı garantiye götürmek ? 2. el aldıysan da iade etmek en mantıklısı. Daha 3 gün önce aldım diyorsun ve kartta sorun var niye uğraşıyorsun garantiyi iptal ediyorsun.

Kart RX 6600 2. el aldım fakat kontrolünü gayet iyi ettim bir sorun çıkmamıştı kart çalışıyor fanları dönüyor ama görüntü vermiyor

Problem anakart tabanlı olabilir mi? Benim de bir ara PC gayet iyi çalışıyordu fanlar dönüyordu fakat görüntü gelmiyordu anakarttaymış problem değiştirmek zorunda kaldım bir kontrol edin isterseniz.

gta 5

uzak biryerden aldım kartı iade çok uğraştırır eğer çözümü varsa halletmem lazım
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şuna bir bak istersen

Kart RX 6600 2. el aldım fakat kontrolünü gayet iyi ettim bir sorun çıkmamıştı kart çalışıyor fanları dönüyor ama görüntü vermiyor.

Hocam farklı kart ve onboardda görüntü geliyorsa o arıza net şu anki ekran kartındadır. Onu tamir etmekte ileri düzey bilgi ister aldığın yere götürüp değişim veya iade yapmaktan başka yapabileceğin bir şey yok.

Geri
Yukarı