Ekran kartı HDMI'dan görüntü vermiyor

Ekran kartında ki görüntü girişi ile anakartda ki giriş farklıdır. Kabloyu ekran kartının görüntü girişine taktığınıza emin misiniz ?

Ekran kartınızn markası nedir?

XFX XXX Edition RX 570

Ekran kartında ki görüntü girişi ile anakartda ki giriş farklıdır. Kabloyu ekran kartının görüntü girişine taktığınıza emin misiniz?

Hocam bilgisiz gibi görünüyorum ama bilgiliyim aslında o kadar değil tabii ki doğru yere taktım.
Beyefendi biliyorsunuz madem neden açıyosunuz konu? Başka çıkıs vermiyorumu elinizdeki ekran kartı söylediklerimizi denemeden olmaz vermesi gerekiyor falan derseniz sorunu cozmeniz epey zaman alir.
Ekran kartını çıkartmam gerekiyor yarın deniyeceğim.

Beyefendi biliyorsunuz madem neden açıyosunuz konu? Başka çıkıs vermiyorumu elinizdeki ekran kartı söylediklerimizi denemeden olmaz vermesi gerekiyor falan derseniz sorunu cozmeniz epey zaman alir.
Pcyi açamadan sürücü kuramaz. Açamadığı için de sürücüyü kuramıyor. Bende rx 580 var. Sürücüsüz açılması gerekir. En kötü bıosun açılması gerekir.
XFX XXX Edition RX 570

Hocam bilgisiz gibi görünüyorum ama bilgiliyim aslında o kadar değil tabii ki doğru yere taktım.

Ekran kartını çıkartmam gerekiyor yarın deniyeceğim.
Xfx rx 570 60 derecede fanları çalışıyor. Başlangıçta da kontrol amaçlı bir tur dönüyor. Bi bakarmsın kontrol amaçlı dönüyor mu diye?(şu an aynı sorun bende de var. İşlemcimin bozulduğunj öğrendim. Biraz tecrubeliyim bu konuda)

Geri
Yukarı