Ekran kartı kampanyaları nereden takip edilir?

RivRivRiv

Picopat
Daha fazla  
Merhabalar,
Sistem toplama sürecimde her şey tamam. Bir tek ekran kartı kaldı. Onları da kampanyayla anca alınabilir bir fiyatta bulabiliyorum. En güzel ve alınır kampanyayı İncehesap Gaming Gecelerinde yapıyor. O da haftada bir oluyor ve ortalama satış başladıktan 15-20 saniye içinde stoklar bitiyor.

Başka takip edilebilir bir merci var mı? Böyle İncehesap gibi güzel indirimler yapan yerler? İşlemcim R5 5600x olduğu için de ekran kartsız PC'yi bile açamıyorum.

Teşekkürler.

Ben de yine 5600x için kart bekliyorum uygun fiyata ama neyse ki elimde gtx960 var da bir şeyler yapabiliyorum.

Incehesapta taksit yaptığın zaman faiz biniyor. Çok bir indirim olmamış oluyor. Amazon, Vatan, N11 gibi sitelerde genelde peşin fiyatına 6-8 taksit yapan yerler var. Mutlaka oradan bir yerden indirimle almaya çalış. Özellikle Amazon gerçekten iyi indirim yapıyor. Kac zamandır ram ihtiyacım vardı. 638 tlye 6 taksitle 16 GB Corsair ram aldım. Bundan sonra da bir sey alacaksam önce Amazona bakmayı tercih ederim.

Bu baya iyiymiş aslında. Alınabilir:)
Şunu alabilirsin güzel fiyat. 8200TL falan ediyor.
Şu an en uygun Amazon'da. Hepsini listene ekle, o sana uyarı veriyor fiyatındüşünce.
Reis peki ben mesela asus rog strix marka istiyorun ekran kartını ama amazon.tr de eklesem istek listeme amazon fr, de, jp gibi ülkelerden gelecek ithal ürünlerin de bildirimi gelir mi?

Hangi satıcıdan eklersen onun bilgileri gelir. TR sitesinde eklersen Amazon Germany çıkıyor. Ben ara ara aratıp stoğa girdimi listeme ekliyordum.

Şunu alabilirsin güzel fiyat. 8200TL falan ediyor.
Reis bu kartı sen nasıl gördün ya. İşte sipariş veremedim. Kısa zamanda en çok satılanda 1. Soraya çıkıp patlattılar stokları. Taktik ver üstad😅

Yeni konular

Geri
Yukarı