Ekran kartı kasaya sığar mı?

5500 XT, ama hangi model? Bir sürü 5500 XT var. Kasa modeli olmasa da kasanın boyutunu ölçün. Sistem özelliklerinizi de belirtin. Sisteminiz eski gibi. Darboğaz muhtemel.
Screenshot_269.png

Kırmızı çizginin boyunu ölçerseniz aşağı yukarı bir fikir oluşur.

5500 XT, ama hangi model? Bir sürü 5500 XT var. Kasa modeli olmasa da kasanın boyutunu ölçün. Sistem özelliklerinizi de belirtin. Sisteminiz eski gibi. Darboğaz muhtemel.Eki Görüntüle 841412
Kırmızı çizginin boyunu ölçerseniz aşağı yukarı bir fikir oluşur.
Ekran kartının boyu 15 cm, kasanın da yaklaşık 40 cm den fazla. Ekran kartının önünde boşluk var yani sığabilir gibi ama mandal var o engel olabilir mi
Isınma sorunu olmayan bir model alırsan zaten tek fan da yeter. Benim verdiğim örnekti sadece. Isınma sorunu olup olmadığını bilmiyorum. Ayrı konu açabilirsin. Ram yeterli.
Peki ilkte çift fanlı alıp denesem olmazsa iade edip tek fanlı alsam olur mu ve anakart nasıl değişmesi gerekiyor mu

Ekran kartının boyu 15 cm, kasanın da yaklaşık 40 cm den fazla. Ekran kartının önünde boşluk var yani sığabilir gibi ama mandal var o engel olabilir mi

Peki ilkte çift fanlı alıp denesem olmazsa iade edip tek fanlı alsam olur mu ve anakart nasıl değişmesi gerekiyor mu
YouTube üzerinden alacağın modelin tek fan ile çift fan kıyaslamalarını izle. İade sıkıntı yaratabilir. Anakart değişirse ölü soket almanın pek mantığı yok. Yani işlemcini değiştirmek istiyorsan anakartını da değiştir. Anakart değişirse çift fanlı ekran kartı da büyük ihtimalle sığar. Bütçen nedir toplamda?

YouTube üzerinden alacağın modelin tek fan ile çift fan kıyaslamalarını izle. İade sıkıntı yaratabilir. Anakart değişirse ölü soket almanın pek mantığı yok. Yani işlemcini değiştirmek istiyorsan anakartını da değiştir. Anakart değişirse çift fanlı ekran kartı da büyük ihtimalle sığar. Bütçen nedir toplamda?
İade neden sıkıntı yaratacak? ölü soket derken, anlamadım? Bu anakart bana yeterli olur mu? Toplam bütçem 3000 civarı

Yeni konular

Geri
Yukarı