Ekran kartı kullanımi çok düşük

Adnan m&b

Centipat
  • Q8200
  • HD 6850
  • 2x2 4 GB RAM

Oyunlarda çok düşük FPS veriyor nedeni ekran kartı kullanımı. Yardım edebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Q8200
  • HD 6850.
  • 2x2 4 GB RAM.

Oyunlarda çok düşük FPS veriyor nedeni ekran kartı kullanımı. Yardım edebilir misiniz?

Aga o ekran kartından fazla performans bekleme zaten bende de vardı eskiden bozuldu. Git bir R7 240 falan al ucuz onlar. O ekran kartıyla artık doğru düzgün oyun oynayamazsın.

Ya dostum çok saçmalıyorsun kendi sistemimede taktim onda gayet iyiydi.
Son sürüm 2015 olmasın AMD kendi sitesinde ekran kartı driverını paylaşmamış ama işlemcinizi değiştirmenizi öneririm ekran kartınızın bellek hızı çok yüksek o işlemci ona göre darboğaz yapabilir bir de oynadığın oyunları söylersen daha çok yardımcı oluruz.

GTA 5 kendi PC imde 75 FPS bunda 25 işlemci başka yoki bilgisayarcidan aldım int aldığım arizayliydi iade etim.
Son sürüm 2015 olmasın AMD kendi sitesinde ekran kartı driverını paylaşmamış ama işlemcinizi değiştirmenizi öneririm ekran kartınızın bellek hızı çok yüksek o işlemci ona göre darboğaz yapabilir bir de oynadığın oyunları söylersen daha çok yardımcı oluruz.

Kulanim yüzde 23 işlemci 100.

Ya dostum çok saçmalıyorsun kendi sistemimede taktim onda gayet iyiydi.

GTA 5 kendi PC imde 75 FPS bunda 25 işlemci başka yoki bilgisayarcidan aldım int aldığım arizayliydi iade etim.

Kulanim yüzde 23 işlemci 100.
stres testine girmenizi öneririm böylelikle darboğaz olup olmadığını öğrenebilirsiniz

MSI Afterburner ve kombuster programı ile yapabilirsiniz.

Nolunca anlaşılır.
MSI Afterburner ve kombuster programı ile yapabilirsiniz.

Açılıp kapanıyor kombuster.
Nolunca anlaşılır.

FurMark indirdim.
Nolunca anlaşılır.

FurMark indirdim.

720p AVG 37 FPS aliyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı