Ekran kartı mı almalıyım telefon mu?

Esperoja

Kilopat
Makaleler
34
Yer
İstanbul
GTX 970 i7 4790 işlemcim var, eğer ekran kartı alırsam sonraki yaz ayına kadar telefon alamayacağım hangisinin fiyatı daha çabuk artar? RTX 2060 alacağım ya da Redmi Note 9 Pro'siz olsanız ne yapardınız şu an telefonum 800-1000 TL'lik Lenovo vibe p2, 4G destekliyor 4.5G kullanamıyorum Android sürümü 7, ekran kartım idare ediyor beni ancak ekran kartı fiyatları telefondan daha çabuk artıyor çok kararsızım 3 bin TL ile ekran kartı mı alsam telefon mu? Ekran kartı fiyatları daha çabuk artıyor gibime geldi o yüzden acele aradan cıkarmaya çalışıyorum ekran kartını çok kararsızım.

Son düzenleyen: Moderatör:
O ekran kartıyla en az 5 sene oynayamayacağın oyun yok ki, ekran kartı alıyorsun? Yerinde olsam orta-üst segment arasında bir telefon alırdım. Note 8, Note 9, M20, A20, A70 gibi.

Ekran kartı alacağım arkadaşlar, Steelix hocamın dediği çok mantıklı geldi nede olsa bu telefon son model olsa ne yazacak eski olsa ne yazacak ben ikisinde de Alo diyip konuşabiliyorum beni bağlamaz teşekkürler yorumlarınız için, ikisi de artacak zaten fiyatları hangisini alsam da pek bi şey değişmeyecek.
Her şeyin fiyatı artacak. Şöyle düşün, hangisi sana daha çok lazım ve işine yarayacak. Bence ekran kartı al, telefon dediğin şey alo demek için var.

RTX 2060 alacağım ya da Redmi Note 9 Pro'siz olsanız ne yapardınız?
Redmi serisini tavsiye etmiyorum. Redmi, Galaxy ve diğer ismini saymaya lüzüm duymadığım bazı abidik gubidik cihazları almaktansa ekran kartı alır geçerdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı