Ekran kartı mı konsol mu?

Series S ile Series X aynı anda çıkmadı mı?
Series S ile Series X aynı seviyede bir konsol mu? Yeni nesil konsol dendiğinde aklınıza bu konsol mu geliyor? Bu konsol PS5'in rakibi mi sizce?

Daha önce de yazdım, ama sanırım tek seferde anlamadığından dolayı tekrar yazacağım. Hatta kopyala yapıştır yapacağım, ''Kişi ekran kartıyla konsolu kıyaslıyor. Ekran kartı alıp, oyunlardan edeceği kar ile aradaki farkı kapatır diyorum. Sıfırdan PC toplamıyor konuyu okuduğum kadarıyla, sadece ekran kartı yazıyor.''

Tekrar yazacağım, anlamanı umut ederek. Ekran kartına fazladan para dahi verse, oyunlardan edeceği kar ile aradaki farkı kapatacaktır.

@EnderTR52 Xbox 2K 120 demiyor. "2K 120'ye kadar" diyor. İsterse çıkarır oraya kadar.
1080p 60 çoğu oyunda veriyor, bazı oyunlarda çözünürlük düşüşü var, örnek verdiklerim.

Series S ile Series X aynı seviyede bir konsol mu? Yeni nesil konsol dendiğinde aklınıza bu konsol mu geliyor? Bu konsol PS5'in rakibi mi sizce?

Daha önce de yazdım, ama sanırım tek seferde anlamadığından dolayı tekrar yazacağım. Hatta kopyala yapıştır yapacağım, "Kişi ekran kartıyla konsolu kıyaslıyor. Ekran kartı alıp, oyunlardan edeceği kar ile aradaki farkı kapatır diyorum. Sıfırdan PC toplamıyor konuyu okuduğum kadarıyla, sadece ekran kartı yazıyor."

Tekrar yazacağım, anlamanı umut ederek. Ekran kartına fazladan para dahi verse, oyunlardan edeceği kar ile aradaki farkı kapatacaktır.

Yeni nesil demek bir şeyin yeni olması değil mi yıl olarak falan? Güç ile yeni nesilin alakası nedir?

Hocam demin karşı taraflardaydık. Müttefik olduk şimdi :D
Ben taraf tutmam. Hangisi daha mantıklı ise o şuan için. Bana göre Series S pek mantıklı değil, 512 GB depolama alanına ek koysak Series X fiyatına geliyor. "Entertainment" konsolu.
Yeni nesil demek bir şeyin yeni olması değil mi yıl olarak falan? Güç ile yeni neslin alakası nedir?
Yazılım olarak yeni nesil, donanım olarak yarı yeni nesil, yarı eski nesil. Yeni olan şeyler: SSD, RDNA 2. Eski olan şeyler: Saf kas gücü, FPS.

Konsolda kardeşlik ile oyunları çok ucuza getirebilirsiniz. Ekran kartları şu an çok pahalı. Şimdilik konsol alıp Game Pass ile idare edebilirsin. Ekran kartı fiyatları ucuzladığı zaman konsolu satıp ekran kartı alırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı