Ekran kartı mı konsol mu?

Tamam bana lütfen 4000 liraya her oyunda 2K 60FPS veren bir ekran kartı söyle.
Bak diyorum ki, oyunlardan edeceği kar ile aradaki farkı kapatır. 4000'den fazla da ekran kartına verse, oyunlar daha ucuz olduğundan dolayı aradaki farkı kapatacak. Ben mi anlatamıyorum derdimi. Hala 4000 liraya 2K diyorsun.
Sabit kur kalabilir ama oyunun fiyatını şirketler belirliyor. Steam kafasına göre fiyat çekemez.
Kim belirlerse belirlesin, umurumda değil ki. Oyunu satın aldığım fiyata bakıyorum.

Forza Horizon 4'te 2K'ta 120 FPS veriyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yanlış bilgilendirme. 1080p 60 vermekte. O kaynaklar fake, inanmayın. DF deep-dive inceliyor.
Ayriyeten Forza yeni nesil bir oyun değil.

Yanlış bilgilendirme. 1080p 60 vermekte. O kaynaklar fake, inanmayın. DF Deep-dive inceliyor.
Ayriyeten Forza yeni nesil bir oyun değil.

E o zaman 2K'de 60 FPS vermiyorsa neden PS4 Pro alınmıyor?
Ayrıca Series S ürünü sanırım 4000 TL olduğundan dolayı böyle diyorsun. Konu sahibi yeni nesil konsol almaktan bahsediyor. Series "X" yeni nesil değil mi?
"Her" oyunda diyorsun, gelmiş Forza'yı gösteriyorsun. Zaten o bile sanırım doğru değil arkadaşın söylediğine göre.

Series S ile Series X aynı anda çıkmadı mı?

Ayrıca Series S ürünü sanırım 4000 TL olduğundan dolayı böyle diyorsun. Konu sahibi yeni nesil konsol almaktan bahsediyor. Series ''X'' yeni nesil değil mi?
Series S de yeni nesil bir konsol fakat amaçlarını verememiş bir konsol.

Benim burada konu sahibine tavsiyem ucuza ekran kartı bulabilirse onu alması.

O zaman 2K'da 60 FPS vermiyorsa neden PS4 Pro alınmıyor?
Destek süresi ve Game Pass.

Series S büyük vaatlerle gelip performans anlamında vaatlerini yerine getirememiş bir konsol.

Yeni konular

Geri
Yukarı