Ekran kartı mı konsol mu?

Bence konsol al FPS düşmesi gibi sorunlar yaşamazsınız ve uzun vadede iyi bir yatırım olur Xbox alırsan oyun Game Pass sayesinde çoğu oyunu bedava oynama gibi bir fırsatın bile olur üstelik eski Xbox 360 oyunlarını ikinci el alıp çok daha ucuza getirebilirsiniz.

Anladım teşekkürler hepinize.

2. el ekran kartı almak. Konsolu aldın diyelim, oyunlarını hangi parayla alacaksınız? Varsa her oyuna 800 lira ateşleyebilecek bütçeniz, sormanız kabahat zaten.

Steam'den neredeyse bedavaya oyun oynamak varken, şahsen ben vermem o paraları oyunlara :D

2. el ekran kartı almak. Konsolu aldın diyelim, oyunlarını hangi parayla alacaksınız? Varsa her oyuna 800 lira ateşleyebilecek bütçeniz, sormanız kabahat zaten.

Steam'den neredeyse bedavaya oyun oynamak varken, şahsen ben vermem o paraları oyunlara :D

Game Pass alır hocam şart değil oyun alması 2000 TL'lik karta 4 5 bin vermek daha mı mantıklı.

Hocam abartmayın o kadarda. 800 lira değil hiçbir oyun. Karıştırdınız sanırım. PS diyorsanız PS öyle. Xbox'ta fiyatlar normal. Cyberpunk 450 lira o da normal zaten. GTA 5 premium edition 170 TL. Çoğu oyun aynı.

Yeni konular

Geri
Yukarı