Ekran kartı mı Xbox Series S mi?

GeforceHesap

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selamlar değerli Technopat üyeleri. Ben iyi bir PC donanımına sahibim aşağıya ekleyeceğim ama ekran kartım berbat.
Mevcut bütçem 3500 TL. Sizce 2. elden RX 580 ya da GTX 1650 Super almam mı mantıklı yoksa Xbox Series S almam mı? Sadece oyun açısından soruyorum mevcut bilgisayarım normal işlerimi görmek için gayet yeterli.

Sistemim:
  • Ryzen 5 2600.
  • 480 GB RGB HyperX SSD.
  • B450M S2H anakart.
  • 16 GB DDR4 RAM.
  • RX 550 4 GB ekran kartı.
  • 600 Watt PSU.

Şehrim içerisinde 2. el RX 580 4 GB buldum. Tam fiyatlara hakim değilim ama.
Almayın. Series S alın daha iyi. Hem Series S hemde RX 580 8 GB kartlı bir sisteme sahibim. Kartım hem sıkıntılı, hemde bu kadar performanslı değil. Optimizeli oyunları çok rahat oynatıyor Series S. Ben oyumu Series S'ten yana kullanıyorum.

Almayın. Series S alın daha iyi. Hem Series S hemde RX 580 8 GB kartlı bir sisteme sahibim. Kartım hem sıkıntılı, hemde bu kadar performanslı değil. Optimizeli oyunları çok rahat oynatıyor Series S. Ben oyumu Series S'ten yana kullanıyorum.
Hocam sizin kartınız sıkıntılı diye her RX 580 kötü değil. Ben RX 580 ve 590 kullandım, hiçbir sorunları yoktu çatır çatır performans veriyordu.

Hocam bu devire uzun süreli bir keyif istiyorsanız bakın uzun süreli,yeni nesil konsolalr tercih edilmeli.Fakat Series S fiyatı şu an 4.5k oldu.İmkanınız varsa 6kya PS5 digital alın.Gamepass oyunlarını çok kullanmıyorsanız PS store'dan oyunları indirimiyle temin edersiniz ayrıca çok daha güçlü cihazınız olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı