RTX 3060 Ti mi Xbox Series S mi?

Kartınız günümüz oyunları için gayet yeterli. Çok ve çeşit çeşit oyun oynayan biriyim diyorsanız konsol alın, Gamepass sistemine üye olup üyeliğin sağladığı oyunlardan hoşunuza gidenleri deneyin. Ek olarak multimedya olarak da kullanabilirsiniz konsolu. Konsol daha mantıklı duruyor bence.

Öncelikle herkese iyi forumlar dilerim. Soruma gelecek olursak halihazırda imzamdaki sisteme sahibim fakat aklıma bir şey takıldı, yurt dışında yaşıyorum elimdeki RTX 2070 Super'i satıp üzerine biraz koyup 3060 Ti alabiliyorum fakat öncelikle stoklara gelmesi lazım. Öte yandan RTX 2070 Super'i satmayıp üzerine yine biraz koyup elimdeki paraya Xbox Series S alabiliyorum. Sizce doğru tercih nedir? Çok ikilemde kaldım.

AMD Ryzen 7 3800X 3.9GHz 32MB önbellek 8 çekirdek AM4 7nm İşlemci/MSI X470 GAMING Plus Max AM4/G.Skill Aegis (2X, 8 GB, DDR4-3200, DIMM 288)./Crucial MX500 M.2 SSD/INTENSO SATA 210GB SSD/8GB kfa2 GeForce RTX 2070 Super ex [1-Click OC] aktiv PCI-e 3.0 x16/MWE 700 whıte 230V - V280 Plus standard 230V eu certıfıed Power SUPPLY/Sharkoon tg4.

Eğer konsol merakın varsa Xbox al.
Ben şahsen konsol almazdım 😁

Kartınız günümüz oyunları için gayet yeterli. Çok ve çeşit çeşit oyun oynayan biriyim diyorsanız konsol alın, Gamepass sistemine üye olup üyeliğin sağladığı oyunlardan hoşunuza gidenleri deneyin. Ek olarak multimedya olarak da kullanabilirsiniz konsolu. Konsol daha mantıklı duruyor bence.

Bunların hepsi bilgisayarda da var.

Bunların hepsi bilgisayarda da var.

Bunların hepsi bilgisayarda da var diye bir argüman sunmak saçma geliyor. Konsolun sağladığı konfor ve mobilite ön planda. Ayrıca hepsi bilgisayarda yok. Konsolun sağladığı geri uyumlulukla aklınıza gelmeyecek oyunları bile oynayabiliyorsunuz. Eski oyunlar Windows üzerinde uyumluluk sorunu çıkarabiliyor.

Hayır sadece dediğim şu; ya 3060 Ti alınacak ya da Xbox Series S bu ikisi arasında kalmıştım.
Bence ikisini de almayın. 2070S hâlâ çok güçlü. RTX 4*** serisi çıkınca değişim yapmanız daha sağlıklı olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı