RTX 3060 vs XBOX Series S

NVIDIA 3200'den başlayan fiyatlar ile yazmış resmi sitesine. Markaların tasarımları ile bu fiyat 4000 olur ama şu anki stok sıkıntısında adam 6000 de yazsa 8000 de yazsa şaşırmam.

Ben fiyat olarak bunu gördüm, üzdü biraz beklenenden pahalı gibi duruyor. Umarım daha uygun fiyatlara gelir.

Bir XBox alınacaksa bu yalnızca Series X olmalı bana göre. Series S yeni nesil konsol vaatlerinin sönüklüğüne göre fazla pahalı. Sizin yerinizde olsam ekran kartına da dokunmayıp parayı cepte tutar, ileride upgrade yapmayı ya da konsol almak istersem Series X almayı seçerim.

Ben fiyat olarak bunu gördüm, üzdü biraz beklenenden pahalı gibi duruyor. Umarım daha uygun fiyatlara gelir.
Yani biraz değil hatta bayaa üzdü. Ben yaklaşık 4-5 aydır bekliyorum bu kartı hüsrana uğradım.

Satıcı amazon.es mi?

RTX 2060 sahibisiniz neden Series S gibi bir konsol istiyorsunuz? Amacı ne?
Özellikle küçük olmasından ve bir yere gitmem gerekecek ileride. O yüzden hem ucuz yoldan RTX özelliği de var. Zaten monitörüm ve televizyonum 1080p. Artık kutulu oyun alma devri benim için çoktan bittiği için Xbox Series S diye düşündüm. PS5 Digital Edition fiyatı düşerse belki ona da bakabilirim.

Geri
Yukarı