Ekran Kartı Nasıl Montajlanır?

Dostum kaç kere montajını yaptın yanlış harketinde 2000TL çöpe gidecek el becerisi YouTube'dan olmaz.

Sürekli yapıyorum 🙂 lütfen 10 yıl öncesinden kalmış donanım bilginiz ile gelmeyin. Günümüz ekran kartları çok sağlam yapıdadır.

Şu şekilde düşün; hiçbir usta çırağına direk tıraş işi vermez balonlardan denetir ilk önce.

Dediğiniz ile konunun hiçbir alakası yok, ekran kartı takmak ustalık gerektiren bir iş değildir. Bu kartlar son kullanıcının takabileceği şekilde dizayn edilmiştir.

Dediğiniz ile konunun hiçbir alakası yok, ekran kartı takmak ustalık gerektiren bir iş değildir. Bu kartlar son kullanıcının takabileceği şekilde dizayn edilmiştir.

Dikkat ederseniz ustalar çıraklara öğretir dedim. Çıraklarda tıraş yapar ama bir usta kadar düzgün yapamaz.

Dikkat ederseniz ustalar çıraklara öğretir dedim. Çıraklarda tıraş yapar ama bir usta kadar düzgün yapamaz.

Ekran kartını taktırmak için vericeğe paraya bir SSD alınabilir. Gerçekten çok zor bir şey değil videolarını izlerse mantığını anlar zaten.

Geri
Yukarı