Ekran kartı nasıl tam yükte çalıştırılır?

L4A7

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar laptopumla Zula oynarken GPU kullanımı çok düşüyor yani nadiren 90% çıkıyor genel olarak 35% civarlarında ama çoğu kez de 0% da takılıyor çok ufak ihtimalle.
Kısacası 30% civarlarına seyrediyor. Arkadaşlar benim amacım ekran kartını tam yükte çalışması yani oyundan güzel bir deneyim elde edeyim. CPU kullanımı da 65% civarlarında. Sistem de kesinlikle darboğaz yok. Sizden istediğim ekran kartının Zula'da 100% çalışması.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepinize teşekkür ediyorum. Grafikleri en sona aldım. Birazdan MSI Afterburner testi yapacağım. Allah razı olsun. Zula'yı can sıkıntısından oynuyorum. Ayrıca optimizasyonu berbat ve ters mantık oyunda söz konusu. Zula'dan zevk almak için öncelikle paran olması lazım. Valorant'ı bekliyorum. Onu oynamak istiyorum.
Oyunun grafiklerini sona çektim. İşin ilginç yanı her iki grafik seçeneğide aynı FPS veriyor minimum da maxsimumda aynı FPS vermekte. Evet biraz GPU kulllanmı artı ama çok az. Yinede teşekkürler.

Son düzenleme:
Arkadaşlar laptopumla Zula oynarken GPU kullanımı çok düşüyor yani nadiren 90% çıkıyor genel olarak 35% civarlarında ama çoğu kez de 0% da takılıyor çok ufak ihtimalle.
Kısacası 30% civarlarına seyrediyor. Arkadaşlar benim amacım ekran kartını tam yükte çalışması yani oyundan güzel bir deneyim elde edeyim. CPU kullanımı da 65% civarlarında. Sistem de kesinlikle darboğaz yok. Sizden istediğim ekran kartının Zula'da 100% çalışması.

Hocam kasmıyorsa takmayın.

Geri
Yukarı