Ekran Kartı Önerisi

yeni çıkan oyunları rahat oynamak istediğinizi düşünerek ve sisteminize göre 1650s öneririm. Uygun fiyata bulursan ikinci el olmamak şartıyla xt5500 rx570 580 590 modelleri de olabilir.

2020 yılındayız 1050 Ti mı kaldı? Kesinlikle katılmıyorum ve şiddetle 1050 Ti'dan kaçınmanızı tavsiye ediyorum. Onun yerine RX570 veya RX580 tercih edilebilir.
1050 Ti ile RX580 arasında 400TL gibi bir fark var lakin arasındaki performans farkı çok büyük. 1050 Ti gerçekten çok düşük kalıyor dediğiniz gibi.

2020 yılındayız 1050 Ti mı kaldı? Kesinlikle katılmıyorum ve şiddetle 1050 Ti'dan kaçınmanızı tavsiye ediyorum. Onun yerine RX570 veya RX580 tercih edilebilir.

Diğer bilgisayarımda 1050 Ti kullanıyorum ve oldukça memnunum. Kendi yorumumu belirttim ve bahsettiğiniz diğer ekran kartlarını denemedim. Denemediğim ürünü tavsiye edemem. Düşüncenize de saygı duyarım.

Diğer bilgisayarımda 1050 Ti kullanıyorum ve oldukça memnunum. Kendi yorumumu belirttim ve bahsettiğiniz diğer ekran kartlarını denemedim. Denemediğim ürünü tavsiye edemem. Düşüncenize de saygı duyarım.

Öncelikle bende düşüncenize daygı duyduğumu belirteyim. Fakat aynı fiyat bandında daha iyi ürünler olduğunu belirtmek istedim. Performansına laf etmiyorum. 1050 Ti gerçekten iyi bir kart fakat onun fiyatına alınabilecek daha iyi ekran kartları var. Bunu belirtmek istedim.

Öncelikle bende düşüncenize daygı duyduğumu belirteyim. Fakat aynı fiyat bandında daha iyi ürünler olduğunu belirtmek istedim. Performansına laf etmiyorum. 1050 Ti gerçekten iyi bir kart fakat onun fiyatına alınabilecek daha iyi ekran kartları var. Bunu belirtmek istedim.
1050 Ti gibi bir kartı almak için tek sebep işlemcinizin vasat olması olabilir. RX 570'i besleyecek bir işlemci yoksa son çare olarak alınmalı ve sıfır olarak alınmamalı kesinlikle.

1050 Ti gibi bir kartı almak için tek sebep işlemcinizin vasat olması olabilir. RX 570'i besleyecek bir işlemci yoksa son çare olarak alınmalı ve sıfır olarak alınmamalı kesinlikle.

i7 4790 işlemci 1080 Ti ekran kartına kadar gayet kolay bir şekilde tüm kartları besleyebilir. Bütçeye göre mantıklı seçim yapmak önemli.

1050ti yeni çıkan oyunlarda çok zayıf kalıyor. Örnek olarak cod warzone oynamaya başladım ve kart 1080p'de yetmiyor anca 720p ye alınca oynatıyor ama bu sefer de uzaktaki adamları göremiyorsunuz. Rx570 kullanıyor olsaydım büyük ihtimal upgrade yapmayacaktım çünkü 1050tiden yüzde 30-40 daha güçlü. En düşük alacağınız kart bulabilirseniz sıfır olmak kaydıyla rx570 olmalıdır benim fikrim bu sekilde. 2 elde sadece minning kartlar satılıyor buna da dikkat edin

Geri
Yukarı